Americká hypotéka bez nahlížení do registru

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


29.9.2013

Americká hypotéka je neúčelová půjčka „na cokoliv“ – která je zajištěna nemovitostí Díky tomuto „jištění“ je ochoten věřitel poskytnout tento úvěr za výhodných podmínek – s nízkou úrokovou sazbou, s dlouhou dobou splatnosti Jaké jsou typu amerických hypoték a lze získat americkou hypotéku bez příjmů a bez registru?

Půjčky se splatností 20 i více let

Americké hypotéky jsou v nabídce bank i nebankovních společností Jak už bylo řečeno – tyto půjčky se vyznačují nízkým úrokem a dlouhou dobou splatnosti – až 20 i více let V bankách jsou podmínky pro získání tohoto neúčelového úvěru na cokoliv o něco přísnější než je tomu u nebankovních institucí – pro získání půjčky je nutné mít prokazatelný příjem a čisté registry dlužníků Z bank v České republice tento produkt nabízí například Česká spořitelna nebo Komerční banka.

I se záznamem v registrech

Podmínky u nebankovních amerických hypoték jsou o poznání mírnější než u bank – zpravidla není potřeba dokládat příjmy a nemusí být problémem ani záznam v registru dlužníků. Snadnější dostupnost je ovšem vyvážena například tím, že je půjčka poskytována a pouze do 50% hodnoty zastavované nemovitosti.

Pozor na rizika

Nebankovní americká hypotéka může být vhodným řešením pro ty, kteří potřebují rychle větší sumu peněz a nemohou žádat o půjčku v bance V každém případě je ale nutné pečlivě zvážit všechna možná rizika a důkladně si vše promysleli a propočítali.Náš tip: Půjčku se zástavou nemovitosti bez nahlížení do registru můžete žádat online zde.
Půjčka od 50000 Kč, peníze na cokoliv, splatnost až 10 let.

Podobné půjčky:
Krátkodobé půjčky bez registru ihned
Půjčky bez registru
Půjčky bez registru a bez ručení
SMS půjčka bez registru
Půjčky do 10000 Kč bez registru
Půjčky na mateřské bez registru
Půjčka před výplatou bez registru
Rychlá SMS půjčka bez registru
Konsolidace půjček bez registru
Půjčka do výplaty bez registru
Půjčka na auto bez registru
Zpět na úvodní stranu »


Online žádosti

Finanční rádce

V oblasti půjček číhá řada rizik, nebezpečí a nástrah. Na co je dobré dát si pozor a jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Získat půjčku je v dnešní době otázkou pár minut. Co ale dělat, když půjčku nemůžete splácet? Užitečné rady a tipy čtěte zde.

Znáte finanční produkt s názvem revolvingový úvěr a víte jaké je jeho využití? Dozvíte se zde.

Co dělat, abyste se nedostali do exekuce? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady - více zde.

Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »


Warning: include(../_include/menu-americke-hypoteky.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.univerzalni-pujcka.cz/www/Americka-hypoteka-bez-registru/index.php on line 117

Warning: include(../_include/menu-americke-hypoteky.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.univerzalni-pujcka.cz/www/Americka-hypoteka-bez-registru/index.php on line 117

Warning: include(): Failed opening '../_include/menu-americke-hypoteky.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.univerzalni-pujcka.cz/www/Americka-hypoteka-bez-registru/index.php on line 117

Top půjčky

Náš tip

Máte více půjček a nezvládáte splátky? Vyzkoušejte produkt Konsolidace půjček – sloučení Vašich dluhů až do výše 600 000 Kč. Více zde...

Nejnovější články