Nebankovní americká hypotéka

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


15.6.2013

Americká hypotéka je neúčelový úvěr - půjčka na cokoliv, zajištěný zástavou nemovitosti. Prostřednictvím tohoto úvěru lze získat výhodnou půjčku s nízkým úrokem a dlouhou dobou splatnosti.

Na rozdíl od klasické hypotéky lze tu americkou využít nejen na financování bydlení, ale například na nákup automobilu, zařízení domu či bytu, vypořádání právních závazků nebo na cokoliv jiného. U americké hypotéky od nebankovních spoelčností pak není kladen takový důraz na dokládání příjmů a kontrolu registrů. Příklady amerických hypoték uvádíme zde:

Americké hypotéky bez příjmu a registru

Nebankovní společnosti jsou již tradičně ke svým klientům benevolentnější - v nebankovní sféře můžete najít americkou hypotéku bez příjmu a registru. Snadná dostupnost tohoto úvěru je ovšem vyvážena vyšší úrokovou sazbou ve srovnání s bankami a rovněž maximální částka, kterou Vám nebankovní firma půjčí, bývá nižší než u banky (například pouze 50% odhadní ceny nemovitosti). Pro ty, kteří ale potřebují peníze rychle a nemají u banky šanci, je nebankovní hypotéka doslova záchranou.

Bankovní americké hypotéky

Bankovní půjčky se zástavou nemovitosti potkáváme v nabídkách bank stále častěji. Bankovní americké hypotéky se vyznačují výhodnou úrokovou sazbou srovnatelnou s běžnými hypotékami, jako u jiných bankovních půjček je požadován doklad o příjmu a prověřují se záznamy v registrech dlužníků. Máte-li záznam v registru dlužníků nebo špatně doložitelný příjem, s žádostí o americkou hypotéku se budete muset obrátit na některou z nebankovních společností, které tento typ úvěru poskytují.

Americká hypotéka České spořitelny

S americkou hypotékou České spořitelny si můžete půjčit od 150 000 Kč až do 80% ceny nemovitosti. Maximální doba splatnosti je 20 let, kdykoliv v průběhu splácení máte možnost mimořádné splátky bez dodatečných sankcí. K žádosti o tuto půjčku ČS je potřeba doložit potvrzení o výši příjmů a je nutno mít čistý registr dlužníků.
Zpět na úvodní stranu »
Přehled půjček

Jen 3 kroky k půjčce

K získání půjčky Vám stačí jen 3 kroky:

  • Vyplníte online žádost na této stránce
  • Budete kontaktování operátorkou a dohodnete se na potřebných formalitách
  • Obdržíte peníze

Finanční rádce

V oblasti půjček číhá řada rizik, nebezpečí a nástrah. Na co je dobré dát si pozor a jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Získat půjčku je v dnešní době otázkou pár minut. Co ale dělat, když půjčku nemůžete splácet? Užitečné rady a tipy čtěte zde.

Znáte finanční produkt s názvem revolvingový úvěr a víte jaké je jeho využití? Dozvíte se zde.

Co dělat, abyste se nedostali do exekuce? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady - více zde.

Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Americké hypotéky

Top půjčky

Nejnovější články