Malé rychlé půjčky do výplaty

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


10.1.2014

I malá pomoc je někdy velice potřebná. Neexistují malé dárky, ale jen ty, které udělají radost. A půjčka před výplatou, která znamená uvolnění napětí a zaplacení nezbytných výdajů, bývá tím dárkem nejlepším.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Placená inzerce

Peníze do několika minut

Malé půjčky do výplaty jsou příjemné a snadné. Jsou dárkem pro toho, kdo třeba zapomněl na nevyrovnaný účet nebo na povinnost zaplatit. Rychlostí získání, okamžitou pomocí a nízkým úrokem zahrnou obdarovaného prostředky, které třeba ani nedoufal, že sežene. A přesto může mít tisíce korun do hodiny v ruce s malou přestávkou na schválení.

Jak na to

Nebankovní produkt malé půjčky do výplaty se získá jedním stisknutím tlačítka na online formuláři. Jen pár nezbytných údajů k osobní identifikaci obdaruje váš minusový nebo mírně nedostatečný bankovní účet slušnou hotovostí. V nouzi i několik tisícikorun je víc, než statisíce když nepotřebujete. Malá půjčka je tak velkou a vítanou pomocí a někdy i záchranou situace.

Domů nebo na účet

Komfortní je na půjčení malých částek také způsob doručení. Můžete si vybrat z mnoha způsobů, jak malou půjčku získat. V hotovosti ji dostanete domů nebo do jakéhokoliv místa, kde právě jste. Bezhotovostně může dojít složenkou nebo ji obdržíte na účet. U stejné banky dostanete peníze na svůj účet do 2 hodin. Výběr je na vás. Malá půjčka vás nestojí mnoho peněz a zachrání před katastrofou. Je závazkem, ale příjemným a klidným.

Výše částky

Ani malé půjčky do výplaty nejsou zase tak malé. Někdy dosahují až celé výplaty. Začínají na rovných 500 korunách a jejich nejvyšší hranice bývá kolem 20.000 Kč, i když se dá půjčit také 50.000 Kč. U vyšších částek je nutné počítat s dokládáním příjmu, nahlédnutím do registru nebo ručením. Malé půjčky do výplaty nic nepožadují. Nesou tak malé, jak se zdá, ale zase ani tak náročné. Získáte je rychle a za jasných podmínek.


Zpět na úvodní stranu »


Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Podvodné půjčky
Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Půjčky před výplatou

Nejčtenější články

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půčjek (sloučení dluhů).

Nejnovější články