Půjčka 10 000 Kč online "ihned"

Deset tisíc korun - částka, která pro někoho může být záchrana, zvláště pak, když přijde faktura na nedoplatek za elektřinu, porouchá se auto nebo pračka vytopí souseda. Nejen v těchto případech přijde půjčka 10000 "ihned" na účet více než vhod.

Kdo tento úvěr poskytuje? Lze jej někde získat v akci? Na co si dát pozor?


Půjčky 10 000 Kč na našem trhu:

 1. Bankovní půjčky

  Bankovní spotřebitelské úvěry - půjčky na cokoliv - mají velmi výhodné úrokové sazby a RPSN, bohužel jsou až na výjimky se jedná o půjčky 30000 Kč a výše. 10 000 Kč můžeme získat například se ZUNO půjčkou, pokud ale potřebujeme peníze velmi rychle - okamžitě nebo bleskově, bude vhodnější zvolit některou z dalších možností.

  Příklad: Půjčka od 20.000 Kč MONETA Money bank. Více zde.

 2. Kreditní karty a kontokorenty

  Velmi pohodlným a výhodným způsobem, jak si půjčit takovéto nižší částky od banky, je využít kreditní kartu nebo kontokorentní úvěr k běžnému účtu. Takto lze získat dlouhodobou i krátkodobou půjčku na účet ihned poté, co si vyřídíte kreditní kartu nebo běžný účet s kontokorentem.

  Příklad: Kreditní karta od MONETA Money bank. Více zde.

 3. Provident a další nebankovní půjčky

  Pokud možnost půjčit si v bance nemáte – například proto, že nemáte doložitelný příjem, nebo už v bance máte vyčerpaný kontokorent, budete se muset obrátit na nebankovní půjčky. Vedle dostupné půjčky Provident, nabízí celá řada nebankovních společností malé krátkodobé půjčky do 10000 Kč, které náleží do segmentu tzv. půjček do výplaty neboli SMS půjček "ihned".

  Příklad: Půjčka Aasa od 5.000 Kč.

 4. Bleskové SMS půjčky 1000 - 10000 Kč

  V této oblasti jsou nejznámější půjčky například Ferratum půjčka, Půjčka Kredia, CreditOn nebo Credit Money. Na rozdíl od Providentu, u kterého lze získat půjčku až na 48 měsíců, se jedná se o krátkodobé půjčky 1000 - 5000, respektive 10000 Kč na účet nebo na složenku zpravidla na 7, 14, 21 nebo 28 či 30 dní - tedy na období "před výplatou". Vyznačují se velmi dobrou dostupností - není vyžadováno potvrzení o příjmu a někdy nemusí být problémem ani zápis v registru dlužníků. Nevýhodou těchto půjček je pak vysoká cena za půjčené peníze – RPSN jde někdy do desítek i stovek procent.

  Příklad: Půjčka až 12.000 Kč Everyday+. Více zde.


Doporučujeme: Máte občanství Slovenské republiky a uvažujete o půjčce? Informace o bankovních i nebankovních půjčkách na Slovensku najdete na stránce Univerzálna-Pôžička.skInfo tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.

Podobné půjčky:
Půjčka 20000 Kč
Půjčky 15000
Půjčka 30000 ihned
Půjčka 50000
Zpět na úvodní stranu »

Reklama

4.500 Kč na 30 dní
5.000 až 250.000
35.000 Kč na 62 dní
4.500 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní
4.000 až 250.000

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Podvodné půjčky
Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Produkty na trhu

Krátkodobé půjčky

Nejčtenější články

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půčjek (sloučení dluhů).

Nejnovější články