Půjčka Zaplo - první půjčka ZDARMA

Každý by si přál dostat půjčku bez úroků - splácet jen samotnou půjčenou částku, bez dalších poplatků. Na našem trhu existuje jedna půjčka, která po Vás při první žádosti žádný poplatek nebude vyžadovat.
Půjčka Zaplo Vám poskytne až 8000 Kč zcela bez navýšení.


Půjčka Zaplo - parametry

  • Půjčka 1 000 – 20 000 Kč
  • Splatnost 7 až 30 dní
  • První půjčka až 8 000 Kč ZDARMA
  • Nízké příjmy nemusí být překážkou
  • Tolerantní k registrům dlužníků
  • Žádost vyplníte do 5 minut
  • Pracovní doba i o víkendech a svátcích
  • Pro občany ČR od 18 let
Půjčka Zaplo

První půjčka bez úroků

Zaplo.cz půjčka si neúčtuje při prvním půjčení peněz žádný úrok. Nepožaduje ani žádné zajištěné půjčky a nezavazuje si klienty k ničemu jinému, než jen k vrácení stejné částky, jakou si půjčili. Tato unikátní možnost se naskytne každému, kdo si zamane, že skutečně nechce platit žádný poplatek. Po době splatnosti se totiž vrací jen čistá půjčená částka.

Rychlé vyřízení

K půjčení peněz od Zaplo.cz se nemusí dokládat majetkové poměry ani zajišťovat zástavní smlouvou žádná půjčená částka. Stačí jen pravdivě vyplnit registrační formulář a doložit kopii občanského průkazu (možno dodat elektronicky). Žádost se podává online a není třeba opouštět pohodlí domova, peníze totiž dostanete na bankovní účet za několik minut od úspěšného posouzení a schválení prostředků.

Další půjčky

Budete-li v první půčjkou od Zaplo spokojeni, můžete si požádat o další úvěr - opakovaně lze žádat až 20 000 Kč. Je ale nutno pamatovat, že druhá a další půjčky už budou zpoplatněny podobně jako je tomu u jiných půjček do výplaty.


Tato část stránky je marketingovým sdělením společnosti TradeTracker Czech Republic s.r.o.Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Nejčtenější články