Půjčka na auto – pohodlně a jednoduše

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


23.5.2013

Peníze ve formě půjčky dnes není problém získat a výjimkou není ani půjčka na auto. V získání peněz na auto Vám určitě pomůže, pokud máte pravidelný měsíční příjem ze zaměstnání nebo jako OSVČ, a čisté registry dlužníků.

Výhodou je, pokud za půjčené peníze můžete ručit nemovitostí, ale není to podmínkou.

Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou PŮJČKU NA AUTO hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete půjčit na auto 20 000 – 700 000 Kč
s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Banky versus nebankovní společnosti

U banky získáte peníze, pokud máte dostatečný měsíční příjem a nemáte záznamy v registru dlužníků. Jestliže máte nějaký "handicap" jako například nedostatečný příjem ze zaměstnání či podnikání, bude získání výhodnější bankovní půjčky složité nebo spíše nemožné. Budete se tedy muset obrátit na nebankovní firmu - některé nebankovní společnosti poskytují půjčku na auto bez registru - tedy i klientům, kteří měli v minulosti problémy se splácením jiných půjček. Výhodou nebankovní firmy je vedle nižších nároků na bonitu (příjem) klienta také určitě rychlost poskytnutí půjčky, která obvykle bývá rychlejší než u banky.

Půjčka na auto od nebankovní firmy

Jak jsme již zmiňovali, tento druh půjčky bývá rychlejší a méně náročný. Firmy, u kterých je půjčka na auto možná, mají většinou své prezentace i na internetu. Internetová prezentace umožňuje získat více zákazníků a dovoluje, aby nabízená autopůjčka byla co nejlevnější a dostupná pro co možná nejširší okruh zájemců.

Mnohdy není nutné, aby daný produkt byl prezentován jako autopůjčka - může to být bezúčelová půjčka či takzvaná půjčka na cokoliv. Jakmile najdete několik zajímavých firem s referencemi, zkuste si zjistit přímo jejich nabídky šité vám na míru. Kolik přesně zaplatíte firmě za půjčení vámi poptávané částky? Kolik jsou jejich poplatky? Srovnejte pak všechny získané nabídky, abyste získali tu nejvýhodnější.Náš tip: Výhodnou půjčku na cokoliv od 20 000 Kč bez ručitele a zástavy žádejte online zde. Půjčka je vhodná i pro žadatele s nízkými příjmy.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

4.500 Kč na 30 dní
5.000 až 250.000
12.000 Kč na 62 dní
4.500 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní
4.000 až 250.000

Finanční rádce

V oblasti půjček číhá řada rizik, nebezpečí a nástrah. Na co je dobré dát si pozor a jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Získat půjčku je v dnešní době otázkou pár minut. Co ale dělat, když půjčku nemůžete splácet? Užitečné rady a tipy čtěte zde.

Znáte finanční produkt s názvem revolvingový úvěr a víte jaké je jeho využití? Dozvíte se zde.

Co dělat, abyste se nedostali do exekuce? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady - více zde.

Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Přehled půjček

Půjčka na auto

Top půjčky

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články