Půjčky na směnku "ihned"

Upozornění: Informace publikované na této stránce jsou neaktuální a nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Na aktualizaci stránky pracujeme.

16.7.2014

V případě půjček na směnku přijedeme za Vámi věřitel dorazí až k Vám domů a poskytne Vám finanční prostředky rychle a bez složité administrativy.

Pokud se ale nechcete vystavovat rizikům, která jsou s podpisem směnky spojená, využijte některou z online nebankovních půjček - bez formalit můžete mít peníze na účtu již během několika minut:

Peníze rychle a bez formalit

Pokud si potřebujete půjčit bez velkých formalit a nemůžete vyřizováním půjčky na směnku ztrácet čas, hledejte společnosti, které poskytují půjčky oproti podpisu směnky s tím, že za Vámi přijedou až domů (odtud název "půjčka na směnku přijedeme"). Zpravidla se s touto službou setkáme ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava nebo Olomouc. I zde ale platí, že snadnost a dostupnost půjčky bývá vyvážena cenou a vyššími riziky.

Půjčky bez podvodu

Směnkou se zavazujete a zároveň vzdáváte možnosti zpochybnit pozdější údaje a ujednání. S tímto cenným papírem může věřitel rovnou k soudu, a proto raději dvakrát čtěte a jednou podepisujte. Vždy podepisujte směnku zcela vyplněnou. Pokud chybí částka, může si později směnečný věřitel dopsat cokoliv. A tvrzení, že později doplní podle vašich možností a okolností půjčené prostředky, je skutečným podvodem a můrou mnoha dlužníků.

Datum na směnce

Stejně tak by měla mít směnka datum, aby bylo jasné, kdy máte peníze vrátit. Když totiž sjednáte půjčku na rok a věřitel vyplní datum mnohem dříve, získá tak vysoký úrok. A vy máte povinnost splatit, jinak putuje směnka k soudu, který uznává jen údaje tam vyplněné. Buďte proto opatrní, abyste nemuseli peníze vracet za několik dní, když jste si sjednali třeba rok.

Peníze na směnku

Půjčky s podpisem směnky jsou sice zdrojem občasných chyb, ale jinak při troše opatrnosti zajistí potřebnou hotovost. Směnka je jednoduchý doklad. Stačí si dát pozor na to, co podepisujete a máte ihned k dispozici peníze. Vyplatit prostředky si necháte proti podpisu a zároveň zkontrolujete sjednané podmínky. Tím získáte velmi rychle peníze pro řešení svojí finanční situace.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Placená inzerce

Rizika směnky

Ve sporných případech je na dlužníkovi, který podepsal směnku, aby prokazoval proč směnka je neplatná nebo proč majitel směnky není v právu. Namístě je tedy velká opatrnost předtím, než směnku podepíšete. Pokud půjčenou částku nevrátíte, věřitel bude mít vymáhání dluhu velmi ulehčeno. Hrozba exekuce je v tomto případě mnohem větší.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

4.500 Kč na 30 dní
7.000 Kč na 45 dní
4.000 až 250.000
4.500 Kč na 30 dní

Typy půjček

Půjčky na směnku

Nejčtenější články

Produkty na trhu

Nejnovější články