Okamžité půjčky pro dlužníky online

Život někdy přináší nepříjemná překvapení. Občas různé nečekané události přicházejí jedna za druhou. Ztráta zaměstnání tak zaviní nejen ztrátu příjmu, ale často způsobí také těžké následky. Vinou nesplácení úvěrů se nezaměstnaný často stane trvalým dlužníkem. Běžný úvěr začne být nedostupným a úspory mizejí závratným tempem.

Pokud máte špatnou úvěrovou historii, běžné půjčky jsou pro Vás pravděpodobně nedostupné. Řešením ale v tomto případě mohou být tzv. okamžité půjčky pro dlužníky.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Ani spojení takových záporných předpokladů neznamená život bez peněz a bez možnosti řešení svojí situace. Pomocí nebankovní společnosti a jejích volných finančních prostředků se může každý dostat ze svých problémů.

Nárok na získání půjčky

Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky nemají žádné zvláštní nároky. V podstatě postačuje zjištění totožnosti a identifikování osoby, která si chce půjčit. Půjčku je možné získat vyplněním online dotazníku a registrací na webových stránkách nebo pomocí bezplatné linky. Ještě jednodušší je žádost o půjčku prostřednictvím SMS zprávy. Většinou je taková půjčka schválená do několika minut a peníze ihnez zasílány na účet žadatele.

Okamžitá půjčka

I když je za minutu dvanáct, nemusí být ještě pozdě. Od doby podání žádosti až do převedení peněz na účet může uběhnout dokonce jen několik minut. Posláním žádosti a schválení je spíše jen formalitou. Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky jsou schvalovány rychle a je na odpovědnosti dlužníka, aby důvěru oplatil včasným splacením.

Pomoc v jakékoliv situaci

Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky tedy znamenají prostředky, které jinak nejde získat. Na bankovním účtu se ocitnou velice rychle a bez zajišťování majetkem nebo ručením. Mívají hodnotu několika tisícikorun, ale pomohou s okamžitým splacením dluhů nebo jiných finančních závazků.

Jsou tak často jediným řešením situace, která vznikla nečekaně a přinesla problémy. Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky tyto problémy dokáží ihned vyřešit.

Konsolidace dluhů

Cestou ven ze začarovaného kruhu, kdy příjmy nestačí na splátky více půjček, může být konsolidace dluhů. Konsolidace je sloučení více dluhů a převedení k jedné finanční společnosti. Ta vám splátky rozpočítá na delší dobu a tím se docílí nižší měsíční splátky. O konsolidaci dluhů můžete požádat například u firmy Vitacredit, kdy nevýhodou je nutnost doložit výši příjmu. U firmy Acema výši příjmu sice nedokládáte, ale je nutno ručit nemovitostí (nemusí být přímo vaše, může být například někoho z rodiny). Přehled všech vhodných na konsolidaci najdete zde.

Bezplatné finanční poradny

Pokud je Vaše situace natolik vážná, že ji ani konsolidace dluhů nevyřeší, je namíště obrátit se na některou z bezplatných finančních poraden. Bližší informace naleznete například v tomto článku.




Doporučujeme: Online půjčky a úvěry určené pro občany Slovenska najdete na Univerzálna-Pôžička.sk



Náš tip: Výhodnou půjčku pro nezaměstnané bez dokládání příjmů můžete požádat online zde. Peníze již do 30 minut na účtu.





Zpět na úvodní stranu »





Přehled půjček


Online půjčky

12.000 Kč na 62 dní
4.500 Kč na 30 dní
3.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní
4.500 Kč na 30 dní

Finanční rádce

V oblasti půjček číhá řada rizik, nebezpečí a nástrah. Na co je dobré dát si pozor a jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Získat půjčku je v dnešní době otázkou pár minut. Co ale dělat, když půjčku nemůžete splácet? Užitečné rady a tipy čtěte zde.

Znáte finanční produkt s názvem revolvingový úvěr a víte jaké je jeho využití? Dozvíte se zde.

Co dělat, abyste se nedostali do exekuce? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady - více zde.

Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Půjčky bez příjmu

Top půjčky

Nejnovější články