SMS půjčka ihned úplně každému na bankovní účet

Pro peníze dnes nemusíte nikam chodit, ani stát dlouhé fronty. Pro každého, kdo potřebuje hned zaplatit, a nemá z čeho, je tady SMS půjčka ihned úplně každému, se kterou je možné mít peníze na účtě prakticky okamžitě.

Tento způsob získání peněz je velmi rychlý, jednoduchý a proto i příjemný.

Běžná SMS zpráva

K půjčení peněz přes SMS zprávu není potřeba nic speciálního - stačí předplacená karta nebo paušál u operátora a možnost poslat žádost pomocí mobilního zařízení. Obvykle vyplníte jen jméno, adresa a datum narození. Částku, kterou si chcete půjčit, si sami nastavíte a po odeslání na správné telefonní číslo vám brzy přijde potvrzení o poskytnutí půjčky. Pokud máte účet u stejné banky jako poskytovatel, peníze by měly během chvilky dorazit na Váš bankovní účet.

Zvolte si částku

Většinou se tzv. SMS půjčky ihned poskytují v čáskách kolem 1000 – 5000 Kč. Poprvé často nebankovní společnost požaduje ověření totožnosti posláním registračního poplatku 1 Kč z bankovního účtu nebo je nutno nechat si poslat peníze složenkou na adresu bydliště. Půjčit se dají samozřejmě i různě vysoké sumy. Při opakovaných žádostech - poté, co jste předchozí půjčky řádne splatili - Vám "Esemes" půjčky zajistí i například až 20000 Kč.

SMS půjčky i o víkendu a přes noc

Díky tomu, že se o malé rychlé půjčky žádá prostřednictvím online formuláře na internetu, nejsou tyto úvěry závislé na pracovní době operátorů. Požádat o půjčku tak lze i přes noc nebo o víkendu. Vaše žádost bude automaticky posouzena, zpravidla již během několika minut se dozvíte, zda jste vyhověli požadavkům a peníze Vám mohou být zaslány prakticky ihned. Vše pak závisí jen na rychlosti bankovního převodu.

Zpoždění splátky

Rychlá půjčka ihned všem umožní vybrat si způsob a termín splátek. U některých půjček nemáte dokonce ani problém se zpožděním splátky. Existují půjčky, které umožňují si termín například třikrát posunout. Když nemůžete včas splatit, zase si jednoduchou SMS zprávou splatnost posunete podle podmínek půjčky. Pamatujte ovšem na to, že takovýto posun termínu splatnosti bývá zpravidla zpoplatněn.

Půjčka až 12.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 12 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Nevýhody, aneb na co si dát pozor

Hlavní nevýhodou SMS půjček je především vysoká RPSN - roční procentní sazba nákladů. Toto číslo nás informuje o tom, jak drahá půjčka pro nás je. Její výše závisí nejen na výši úroků, ale zahrnuje i všechny možné další poplatky, které mohou půjčku provázet.

Předtím než se pro některou z půjček rozhodnete, zjistěte si nejen výši úroku a nutných poplatků, ale i výši jednotlivých splátek, termíny jejich splatnosti, celkový splátkový kalendář, a také jaké jsou případné sankce za nedodržení tohoto splátkového kalendáře. Rozhodující pro výběr je suma, o kterou celkově přeplatíte vypůjčenou částku.




Náš tip: Potřebujete peníze ihned? Žádejte půjčku bez doložení příjmů online.
Přehled dostupných rychlých půjček až 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente na této stránce.



Zpět na úvodní stranu »





Online půjčky

12.000 Kč na 62 dní
4.500 Kč na 30 dní
3.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní
75.000 Kč na 36 měs.
4.000 až 250.000

Přehled půjček

Půjčky a úvěry

SMS půjčky

Top půjčky

Nejnovější články