SMS půjčky i problémovým klientům

Pokud Vaše příjmy nejsou dostatečné nebo máte nějaký ten "škraloup" v registrech, může Vás banka či běžná nebankovní společnost označit za tzv. "problémového klienta" a peníze Vám odmítne půjčit. Jsou ale společnosti, které se zaměřují na půjčky právě těmto lidem. Zejména mezi tzv. SMS půjčkami jich najdeme celou řadu.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online půjčka i problémovým klientům
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Půjčky pro každého

SMS půjčky pro problémové klienty jsou určeny všem žadatelům, kteří mají nízký příjem anebo v minulosti měli problémy se splácením jiných půjček. Pokud Vás banka odmítne, není nutné hned běžet za soukromníkem a podepisovat směnku. Jednoduchou a rychlou půjčku lze dnes získat online přes internet nebo pomocí SMS zprávy.

Malé, ale pohotové

V některých případech vám nemusí záležet na maximální výšce půjčky. Nepotřebujete mnoho peněz, ale potřebujete je hned. Neboli lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše. SMS půjčka je tak rychlá, že již do čtvrt hodiny od odeslání vyplněného formuláře můžete mít peníze na účtě. Ty pak můžete použít na cokoliv - novou ledničku, opravu auta, dovolenou...

Výhody stálým klientům

Rychlou půjčku na účet dostanete vždy znovu, pokud jste předchozí vrátili. A zpravidla můžete požádat o vyšší částku. Jestliže je při první žádosti maximum 4000 Kč, u druhé půjčky už to může být až 8000 Kč, při třetí ještě více. Není výjimkou, že takto lze získat například až 20 000 Kč (například u společnosti CreditOn).

Přesné podmínky

Důležitou vlastností těchto rychlých SMS půjček jsou také přehledné a jasné podmínky, za jakých úvěr získáte. Pokud věnujete čas přečtení a porozumění smlouvy a všeobecným obchodním podmínkám, nemělo by Vás následně nic překvapit. Díky SMS půjčce tak můžete pomoct svému cash-flow bez zbytečných rizik a nepříjemností.Náš tip: Potřebujete peníze rychle? Žádejte půjčku bez doložení příjmů online.
Přehled dostupných rychlých půjček až 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.

Přehled půjček

SMS půjčky

Top půjčky

Půjčky a úvěry

Nejnovější články