Půjčky před výplatou 1000 – 10000 Kč

Známe to asi všichni – výplata daleko, ale v peněžence nebo na bankovním účtu ani koruna. Pokud si nechcete půjčovat od známých či příbuzných, můžete využít některou z tzv. půjček před výplatou, které jsou poskytovány typicky v rozmezí 1000 - 10000 Kč.

První částka, kterou si u dané společnosti můžete půjčit, bývá zpravidla do 3000 Kč, pokud ale půjčku řádně splatíte, můžete si půjčit více.

Půjčka až na 30 dní

Na nebankovním trhu existuje snad několik desítek společností, které se zabývají půjčováním peněz na krátkodobé období před výplatou. Tak si lze půjčit na 7, 14, 21 nebo až na 30 dní částku v rozmezí zpravidla 1000 - 5000 Kč, někdy se může jednat o půjčku až 10000 Kč.

Půjčka bez doložení příjmů

Tyto půjčky se vyznačují zejména minimem "papírování" - u mnohých poskytovatelů stačí zájemci vyplnit registrační formulář, kde uvede své osobní údaje a své příjmy a výdaje. Potvrzení o příjmech nemusí být požadováno, zpravidla stačí zaslat naskenovanou kopii občanského průkazu. Některé z těchto produktů jsou dostupné i žadatelům, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků.

Půjčka až 12.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 12 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Mohou žádat i ženy na mateřské?

Vzhledem k tomu, že se u tohoto typu úvěrů půjčuje poměrně nízká částka na krátkou dobu, je u některých společností možné, že půjčku dostane i například student, který má nepravidelné příjmy z brigád, důchodce nebo žena na mateřské dovolené. Každopádně poskytovatel úvěru má ze zákona povinnost řádně prověřit schopnost klienta půjčku splácet.

Bankovní či nebankovní půjčku?

Nebankovní půjčky jsou obecně rychlejší a dosupnější než bankovní úvěry. Pokud ale splňujete základní podmínky pro přidělení bankovní půjčky - máte pravidelný prokazatelný příjem a čisté registry - volte na prvním místě raději půjčku bankovní. Je levnější a bezpečnější.

Je-li ale Vaše bonita nižší a máte-li dojem, že byste v bance nepochodili, obraťte se na některou z prověřených nebankovních společností. Půjčku získáte rychleji a bez velkého "papírování", počítejte ale s tím, že rychlost a dostupnost půjčky je vykoupena vyššími úroky a poplatky.

Náš tip: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Půjčka bez doložení příjmů Vám zajistí peníze rychle a bez zbytečných formalit. Výběr půjček naleznete zde.

Podobné půjčky:
SMS půjčka 2000
Půjčka 2000 ihned na účet
Rychlé půjčky do 5000 Kč
Zpět na úvodní stranu »

Reklama

4.500 Kč na 30 dní
5.000 až 250.000
12.000 Kč na 62 dní
4.500 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní
4.000 až 250.000

Finanční rádce

V oblasti půjček číhá řada rizik, nebezpečí a nástrah. Na co je dobré dát si pozor a jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Získat půjčku je v dnešní době otázkou pár minut. Co ale dělat, když půjčku nemůžete splácet? Užitečné rady a tipy čtěte zde.

Znáte finanční produkt s názvem revolvingový úvěr a víte jaké je jeho využití? Dozvíte se zde.

Co dělat, abyste se nedostali do exekuce? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady - více zde.

Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Přehled půjček

Půjčky před výplatou

Top půjčky

Náš tip

Máte více půjček a nezvládáte splátky? Vyzkoušejte produkt Konsolidace půjček – sloučení Vašich dluhů až do výše 600 000 Kč. Více zde...

Nejnovější články