Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

ACEMA Credit Czech, a.s. - informace o společnosti

Společnost Acema Credit Czech, a.s. je firmou rodinného typu, která se v posledních letech stala jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nemovitostí zajištěných úvěrů na českém trhu. Vznikla v roce 2000 a sídlí v Praze Libni.Jejím mottem je pomoci klientům k tomu, aby s Acemou „měli na víc“. Společnost si zakládá na maximálním osobním přístupu, otevřenosti a férovosti. Společnost Acema o sobě říká: „Jsme lidi a jsme tu pro lidi. Jsme ACEMA.“ V současnosti je tváří společnosti herec Martin Dejdar.

K hlavním produktům, které společnost Acema nabízí, patří osobní půjčka, úvěr pro živnostníky a podnikatele, konsolidace půjček nebo i hypotéka na pronájem.


Top produkty a služby ACEMA Credit Czech, a.s

• Osobní půjčka

Osobní půjčka je typem spotřebitelského úvěru zajištěného nemovitostí v osobním vlastnictví. Zajišťovací nemovitostí může být jakákoliv nemovitost. Minimální půjčovaná částka je 100 tisíc korun, maximální 2 miliony korun. Peníze lze použít na cokoliv. Nemovitosti jsou ve vybraných lokalitách oceňovány zdarma. Doba splácení půjčky se pohybuje od jednoho roku do 20 let. Klient má možnost odkladu až 12 splátek nebo si může splátky snížit až o 30 %. Předběžné schválení půjčky proběhne během několika minut. Předem se neplatí žádné poplatky.

• Úvěr pro živnostníky

Podnikatelský Úvěr pro živnostníky od společnosti Acema je určen pro živnostníky, podnikatele a firmy, bez omezení oboru podnikání. Má tři hlavní podoby. Jde buď o Úvěr zajištěný nemovitostí, nebo Úvěr bez zajištění nemovitostí anebo o Úvěr pro začínající podnikatele.

  • Úvěr zajištěný nemovitostí lze poskytnout až do výše padesáti milionů korun, doba splácení se pohybuje od jednoho roku do 20 let.
  • Úvěr bez zajištění nemovitostí je rychlým podnikatelským úvěrem, který může řešit mimořádné situace v podnikání. Úvěr je možné zajistit movitým majetkem. Půjčka se pohybuje až do výše 50 milionů korun, s maximální splatností 20 let. Schválení proběhne do 24 hodin.
  • Úvěr pro začínající podnikatele se vyznačuje jednoduchým a rychlým procesem schvalování. Půjčka může být ve výši od 100 tisíc do 50 milionů korun, s dobou splatnosti maximálně 10 let.

• Konsolidace půjček

Nabídka konsolidace půjček od společnosti Acema Credit Czech, a.s. je pro klienta výhodná tím, že již nemusí mít přehled nad mnoha jednotlivými půjčkami, může si nížit úroky z půjček a také dohodnout celkové nižší splátky. Celkově lze konsolidovat půjčky až za 5 milionů korun. Maximální doba splácení konsolidované půjčky je 20 let.

• Hypotéka na pronájem

U Hypotéky na pronájem se jedná o specifický druh investice, kdy žadatel (fyzická osoba, živnostník nebo podnikatel) si vezme hypotéku, a ta slouží k nákupu nemovitosti za účelem pronájmu třetím osobám. To znamená, že klient z hypotéky zafinancuje bydlení, které pak pronajímá. Příjem z pronájmu mu hradí splátky hypotéky. Hypotéka má klasickou dobu fixace, a po jejím skončení ji lze refinancovat, třeba u banky. Hypotéka může pokrýt až 100 % kupní ceny nemovitosti. V rámci produktu je nabízena i spolupráce s partnerem společnosti, který se postará o vše okolo pronájmu, takže majiteli nemovitosti mohou odpadnout veškeré starosti s tím spojené.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: ACEMA Credit Czech, a.s
Sídlo: U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní email: info@acema.cz

Web: https://acema.cz/Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Nebankovní společnosti