Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Společnost Home Credit

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

3.2.2013

Společnost Home Credit a.s. patří do skupiny PPF a vznikla v roce 1997. Tato společnost je členem skupiny Home Credit, která poskytuje spotřebitelské úvěry ve střední a východní Evropě a v Asii.

V České republice je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování. Nabízí několik úvěrových produktů. Mezi hlavní produkty a služby patří nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty, revolvingové půjčky či spojení půjček.Top produkty a služby Home Credit

• Hotovostní půjčka

Splácejte poctivě a nechte si vrátit až 21 splátek. Peníze máte k dispozici na účtu následující pracovní den po uzavření smlouvy. Sjednání, vedení a předčasné splacení je zdarma, navíc půjčené peníze můžete do 30 dnů zdarma vrátit. K půjčce si můžete sjednat i doplňkové služby, např. pojištění výdajů, odložení splátek či možnost změny jejich výše.

• Nákupy na splátky

Pořiďte si na splátky cokoliv, co potřebujete a neplaťte hned plnou cenu. Vybírat můžete zboží v jednom z 8 642 obchodů. Na internetových stránkách Home Creditu máte zboží rozděleno do přehledných kategorií. Stačí si jen vybrat tu správnou a najít si prodejce ve Vašem blízkém okolí či nakoupit online v jednom z e-shopů.

• Kreditní karty

Nakupujte, i když zrovna nemáte našetřeno. S Premia Kartou nakupujete s 15 % slevami v obchodech označených logem premia. K dispozici máte peníze do výše dohodnutého úvěrového rámce. Bezúročné období trvá až 51 dnů.. Požádat můžete i o partnerské karty, např. o Clubcard pro zákazníky TESCO, Premia kartu České pojišťovny či Nákupní kartu Premia pro zákazníky KIKA a BAUMAX.

• Auto na splátky

Se společností Home Credit si můžete na splátky pořídit i nový automobil. Nemusíte na místě platit vůbec nic. Společnost Vám půjčí již od 30 000 Kč na dobu 2 až 7 let s flexibilní výší splátek. Půjčka je určena jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. Nakupovat můžete u jednoho ze 197 prodejců. Jako doplňkovou službu si můžete sjednat havarijní pojištění a povinné ručení.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Home Credit a.s.
Sídlo: Nové sady 996/25, 602 00 Brno
Kontaktní email: homecredit@homecredit.cz

Web: https://www.homecredit.cz/