Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka Zaplo - první půjčka zdarma

Půjčka až do 30 tisíc korun Půjčka Zaplo nabízí krátkodobé půjčky všem zájemcům, kteří potřebují peníze bez zbytečného čekání a papírování. Noví klienti si mohou půjčit částku od 1 do 8 tisíc korun s dobou splatnosti od 7 do 30 dní. V současné době společnost poskytuje první půjčku zdarma. Po řádném splacení mohou klienti postupně požádat o částku do 30 tisíc korun se stejnou dobou splatnosti. Dostupný limit závisí na věku a počtu předchozích splacených půjček od Zaplo.cz.

Jak požádat o půjčku?

A jak o půjčku Zaplo požádat? Žadatelé nejprve vyplní registrační formulář a nahrají kopii svého občanského průkazu. Společnost vyžaduje ověření čísla bankovního účtu zasláním poplatku ve výši 0,01 Kč. V průběhu schvalovacího procesu prověří bonitu žadatelů a nahlédne do registru dlužníků. Negativní záznam v registrech ještě neznamená, že jim bude půjčka zamítnuta.

Jaké podmínky musejí zájemci splňovat?

O schválení nebo zamítnutí žádosti společnost informuje emailem nebo SMS zprávou. Peníze odešle klientům na ověřený účet do 15 minut od schválení žádosti. Klientem Zaplo se může stát každá osoba s českým občanstvím, která dosáhla věku 18 let. Současně musí prokázat, že je schopna úvěr splatit v termínu splatnosti.

Možnost prodloužení doby splatnosti

Jestliže dlužníci nebudou mít v době splatnosti peníze na splacení půjčky, mohou si dobu splatnosti prodloužit až 12x za příslušný poplatek. Tento poplatek se snižuje podle toho, jaká je současná jistina úvěru. Po celou dobu úvěru mají pevnou zápůjční úrokovou sazbu, která se nemění.

Bezhotovostní převod peněz

U Zaplo mohou mít klienti aktivní pouze jednu půjčku, kterou si ale mohou v průběhu času navýšit do stanoveného limitu. Novou půjčku získají po splacení předešlé. Výplata peněz probíhá prostřednictvím bezhotovostního převodu. Jestliže vlastní účet u stejné banky jako společnost, převod peněz trvá pár desítek minut. Pokud mají účet u jiné banky, obdrží peníze až další pracovní den.

Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »