PŮJČKY BEZ REGISTRU DLUŽNÍKŮ A SOLUSU

Tento typ půjček může pomoci těm, kdo si potřebují půjčit, ale mají negativní záznam v registrech - například kvůli opožděné platbě telefonnímu operátorovi.

Poskytovatel půjčky je povinen řádně prověřit schopnost svých klientů úvěr splácet, je ale na něm, zda bude prověřovat registry, požadovat potvrzení o příjmech nebo jestli si bonitu žadatele prověří jinak.

Přehled půjček
Nenáročná půjčka
500 - 8.000 Kč
1-30 dní
Nenáročná půjčka 500 – 8 000 Kč se splatností až 30 dní. Vyřízení nemusí zabrat více než 15 minut, peníze jsou zasílány ihned po schválení.
  • Půjčka až 8 000 Kč, splatnost až 30 dnů
  • Opakovaně možno získat i vyšší částky
  • Bez doložení příjmu
  • Registry nemusí být problém
  • Pro občany ČR od 18 let
  • Peníze odesílány již během několika minut po schválení
  • Automatický systém Vám vybere nejvhodnější půjčku
  • Vhodné i pro seniory, ženy na MD, studenty, začínající podnikatele
  • Pracovní doba nonstop
  • V některých případech je nutno zaslat ověřovací poplatek 1 Kč
MaláPůjčka
500 – 8.000 Kč
až 30 dní
  • Půjčka 500 - 8 000 Kč, splatnost až 30 dní
  • Nízké příjmy nemusí být problém
  • Registry jsou posuzovány individuálně
  • Po schválení jsou peníze ihned zasílálny na účet
  • Pro občany ČR od 18 let
  • Automatizovaný systém vybere nejvhodnější půjčku
  • Žádost vyplníte během 5 minut
  • V některých případech je potřeba zaslat 1 Kč
BestPůjčka
500 - 250.000 Kč
až 84 měsíců
  • Půjčka 500250 000 Kč na cokoliv
  • Splatnost až 84 měsíců
  • Nízké nebo nepravidelné příjmy nemusí být problém
  • Žádné zbytečné papírování
  • Pro zaměstnance, OSVČ i důchodce
  • Po schválení jsou peníze odeslány ihned na Váš účet
Chytrá půjčka Maxi
10.000 – 5.000.000 Kč
až 120 měsíců
  • Půjčka 10 000 - 5 000 000 Kč, splatnost až 120 měsíců
  • Mohou uspět i žadatelé s nižšími příjmy
  • Zápis v registrech nemusí být problém
  • Žádost je odesílána více poskytovatelům
  • Věk od 18 let, občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
  • Peníze zasílány v nejkratším možném čase
Půjčka EverydayPlus
100 – 35.000 Kč
až 62 dní
  • Půjčka 100 - 35 000 Kč
  • Splatnost až 62 dní nebo postupné měsíční splátky
  • Výhodnější RPSN než u běžné SMS půjčky
  • Vyřízení žádosti již za 15 minut
  • Možnost opakovaného čerpání kdykoliv
  • Pro občany ČR od 18 let
  • Pro zaměstnance s trvalým příjmem
  • Pracovní doba Po-Pá 7–19 hod
  • Nutno zaslat registrační poplatek 1 Kč
Chytrá půjčka
1.000 – 10.000 Kč
až 45 dní
  • Půjčka 1 000 - 10 000 Kč, splatnost 7 až 45 dní
  • Není nutné dokládat příjem
  • Věk od 18 let, pro občany ČR
  • Peníze ihned po schválení
  • Vysoká dostupnost - žádost je odesílána více poskytovatelům
  • Pro dokončení žádosti stačí zaslat potvrzovací SMS
Reklamní prezentace

Nebankovní půjčky a prověřování registrů

Problém s registry může člověka potkat tehdy, když se například opozdí se splátkou bankovní nebo nebankovní půjčky, hypotéky, úvěru z kreditní karty anebo třeba s platbou telefonnímu operátorovi. Negativní záznam v rejstříku dluhů sice nemusí automaticky znamenat, že žádnou běžnou půjčku už nedostane, obecně vzato to ale jeho situaci při žádosti o úvěr může poněkud zkomplikovat.

Banky prověřují registry prakticky při každé žádosti o půjčku nebo kreditní kartu, u nebankovních společností je situace o něco lepší, ale získat půjčku bez regsitru dlužníků není ani zde úplně jednoduché. U klasických nebankovních spotřebitelských úvěrů (jako je například půjčka HomeCredit či Cetelem) se registry dlužníků prověřují.

Dostupné SMS půjčky před výplatou

Typicky jsou k záznamům v registrech tolerantní někteří poskytovatelé tzv. půjček do výplaty (neboli SMS půjček). Díky tomu, že je zde půjčována malá částka (do 5000 nebo 10000 Kč) a na krátkou dobu (1 - 30 dní), je reálné, že věřitel nad nějakým tím prohřeškem v registrech přivře oči, případně že SOLUS ani další rejstříky nebude prověřovat vůbec a bonitu klienta si "proklepne" jinak. Proto jsou někdy tyto úvěry označovány přívlastkem "pro každého". Nicméně i zde platí, že ne všichni žadatelé opravdu uspějí.

Peníze "ihned"

Finanční prostředky u tohoto typu produktu lze mnohdy získat opravdu velmi rychle - peníze mohou být na účet žadatele zaslány prakticky ihned po posouzení a schválení žádosti. V praxi to znamená, že finance lze mít k dispozici například do hodiny, někdy to ale může trvat i podstatně déle.

Americké hypotéky

U částek nad 100 000 Kč je možné získat půjčku bez nahlížení do dluhových registrů formou tzv. nebankovní americké hypotéky – půjčky na cokoliv s ručením nemovitostí. Tento produkt některé nebankovní společnosti poskytují i bez doložení příjmu a některé jsou ochotny tolerovat méně závažné záznamy v registrech. Takto lze bez větších problémů získat i 200 000, 300 000 či 500 000 Kč například na pořízení auta či splacení dluhů. Příkladem tohoto typu půjčky může být americká hypotéka od společnosti VitaCredit nebo Acema.

Výpis z registru dlužníků

Registrů dlužníků je několik – bankovních i nebankovních (SOLUS, CERD, CBCB, NRKI, …). To, že má občan zápis v registrech, zjistí buďto při zamítnutí žádosti o půjčku, anebo tak, že si požádá o výpis z daného registru. Zpravidla je to zpoplatněno částkou přibližně 100 - 200 Kč. Žádost o výpis z registru SOLUS je ke stažení na adrese https://www.solus.cz/vypisy/zadost-o-papirovy-vypis/

Info: Jste občanem Slovenska? Navštivte web Univerzálna-Pôžička.sk a informujte se o parametrech rychlých půjček určených pro slovenské občany.

Inzerce: Už jste slyšeli o Nenáročné půjčce? Obejde se bez prokazování příjmů a bývá tolerantní k registrům. Během 5 minut se dozvíte o jejích parametrech, výhodách i nevýhodách online zde.