Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Provident - Milion spokojených zákazníků

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

12.11.2013

Společnost Provident Financial má své kořeny ve Velké Británii, kde byla v roce 1880 založena. Tato společnost je členem významné mezinárodní skupiny International Personal Finance, která působí v šesti zemích světa.

V České republice působí Provident od roku 1997 a má již 1 000 000 českých zákazníků, kteří požádali o hotovostní či bezhotovostní zápůjčku. Provident razí politiku zodpovědného přístupu k zákazníkům a dodržování pravidel zodpovědného půjčování.Ke každému klientovi přistupuje individuálně a neúčtuje žádné skryté poplatky. Člověk v tísni vyhlásil Provident jako jednoho z nejetičtějších poskytovatelů nebankovních půjček v Česku.

Půjčky Provident

Potřebujete rychle získat peníze? Půjčka od Providentu je pro Vás ideálním řešením. Žádost lze podat online nebo telefonicky. Nečeká Vás žádný zdlouhavý schvalovací proces, naopak Vás mile překvapí rychlost vyřízení půjčky.

• Hotovostní půjčka

Získejte peníze do 48 hodin i o víkendech prostřednictvím obchodního zástupce. Půjčte si od 4 000 Kč do 80 000 Kč, aniž byste museli dokládat účel použití peněz. Doba splatnosti půjčky je 45, 60 nebo 100 týdnů.

• Bezhotovostní půjčka

Podepište smlouvu a těšte se do 13 dnů na své peníze. Splátky splácíte příkazem ze svého účtu nebo úhradou na pobočce banky. Zažádat můžete od 4 000 Kč do 80 000 Kč s dobou splatnosti 45 až 100 týdnů.

Půjčka s pojištěním a asistenčními službami

Tato speciální půjčka je určena pro klienty ve věku 60 až 78 let. Pojištění zahrnuje pomoc v případě úrazu, hospitalizace nebo vážného onemocnění. Pojištění je volitelné a není povinnou součástí poskytované zápůjčky. Zaplatíte jednorázový poplatek 99 Kč nebo 199 Kč a jste pojištěni.

Sleva Plus

Jste věrný a řádně platící zákazník? Pak právě Vás Provident odmění novým zvýhodněným produktem Sleva Plus. Získáte nejen osobní službu obchodního zástupce, ale i významnou úsporu na půjčce, a to až ve výši několika tisíc korun. Peníze můžete získat na ruku do 48 hodin nebo Vám budou zaslány na bankovní účet do 13 dnů od uzavření smlouvy.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Provident Financial s.r.o.
Sídlo: Olbrachtova 9/2006, Praha 4, 140 00
Kontaktní email: zakaznicky.servis@provident.cz

Web: https://www.provident.cz/