Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nebankovní společnost Cetelem ČR a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Cetelem ČR a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.cetelem.cz.


3.12.2015

Cetelem je dceřinou společností francouzské banky BNP Paribas Personal Finance, která poskytuje spotřebitelské úvěry od roku 1953. Společnost Cetelem působí na českém finančním trhu již 15 let. Jedná se o silnou a stabilní společnost, která patří mezi největší a nejvýznamnější poskytovatele úvěrových produktů a služeb.

Na pobočkách či přes své obchodní partnery nabízí klasické spotřebitelské úvěry, účelové a neúčelové osobní půjčky, kreditní karty, produkty určené k financování motorových vozidel či různé typy pojištění.


Top produkty společnosti Cetelem

• Osobní půjčka Cetelem

Tato půjčka přináší řadu výhod. Celetem Vám vrátí až 10 splátek a nabízí délku splácení až na dobu 120 měsíců. Sjednat si ji můžete jednoduše online, telefonicky či na pobočce a požádat můžete od 20 000 Kč až do 1 mil. Kč. Neplatíte poplatky za sjednání a vedení úvěru, ani za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Půjčte si na cokoliv či na konkrétní potřebu, např. na nákup ojetého auta, nového nábytku, na nemovitost či na konsolidaci.

• Kreditní karta Cetelem

Potěší Vás bezúročné období, které trvá 55 dní. Každý měsíc můžete získat za používání karty odměnu až 800 Kč. Využít ji můžete při bezhotovostním nákupu v obchodech a všechny nákupy jsou bez jakýchkoli poplatků. Další možností využití je převod peněžních prostředků na Váš bankovní účet. S touto kartou můžete i bezpečně nakupovat na internetu.

• Nákup na splátky s Cetelem

Kupte si v prodejně či online cokoliv od 3 000 do 80 000 Kč, i když nemáte dostatek peněz. Stačí využít Nákup na splátky, který si vyřídíte přímo v prodejně nebo online. Splátky si můžete rozložit na období od 5 do 48 měsíců. Společnost Cetelem má pro Vás celkem 4 500 smluvních prodejců včetně e-shopů.

• Pojištění s Cetelem

Pro Vaše bezpečí a klid nabízí Cetelem možnost pojištění. Buďte připraveni na nečekané životní události a sjednejte si pojištění schopnosti splácet, úrazové pojištění, pojištění výdajů v případě ztráty zaměstnání, cestovní pojištění či povinné a havarijní ručení.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Cetelem ČR, a.s.
Sídlo: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5
Kontaktní email: info@cetelem.cz

Web: http://www.cetelem.cz/