Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Finanční skupina Ferratum Group - číslo 1 v SMS půjčkách

Finanční skupina Ferratum Group vznikla v roce 2005. Ve své době byla průkopníkem nové služby v oblasti malých půjček - tzv. SMS půjčky neboli finské půjčky (podle země, odkud Ferratum pochází). a stala se první společností, která začala poskytovat mobilní mikropůjčky. V současnosti působí už ve dvaceti zemích, jejich služby využilo již více než 1,5 milionů klientů.Skupina Ferratum Group poskytuje půjčky prostřednictvím Ferratum Bank p.l.c., což je dceřiná společnost skupiny Ferratum Group. Ve skutečnosti se ale o banku, jaké známe v České republice, nejedná. Proto i přes slovo „Bank“ v názvu jsou její půjčky čistě nebankovními produkty. Ferratum Bank totiž získala registraci jako banka na Maltě, tedy v jiné zemi EU. Proto může tento název používat i v České republice.

Poskytované půjčky jsou mobilní, to znamená, že jsou poskytovány zákazníkům z celého světa, nezávisle na jejich bydlišti. Poskytovány jsou výhradně digitálně. Tím společnost zajišťuje rychlost vyřízení půjčky a přístupu k penězům.


Top produkty a služby

• Ferratum Credit

Ferratum Credit je flexibilní úvěr, který je podobný tzv. kontokorentu nebo úvěru revolvingovému. To znamená, že klient dostane úvěrový limit podle výše svých příjmů. Minimem je 2.500 korun a maximem pak 50. 000 korun. Na klientovi pak záleží, kdy bude chtít úvěr čerpat a jakými částkami ho bude splácet. Lze splatit jednorázově nebo postupně. Klient hradí pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky.

• Ferratum Micro

Ferratum Micro je rychlou online půjčkou před výplatou na 7 – 45 dní. Lze ji vyřídit online, bez zástavy a také bez ručitele. Peníze jsou odesílány do jedné minuty od schválení žádosti. Minimálně si lze půjčit 500 Kč, maximálně 9.000 tisíc korun. Díky splatnosti až 45 dní může klient ke splácení využít dvě výplaty. Lhůtu lze za poplatek prodloužit až na 60 dní. Využít lze i možnosti (první půjčka zdarma“, kdy je poskytnuto až 9.000 Kč na až 30 dní. Tato půjčka má nulové poplatky a nejsou s ní spojeny žádné doplňkové náklady.

• Ferratum Plus

Půjčka Ferratum Plus nabízí větší rozpětí půjčovaných peněz. Jde o interval od 5.000 do 25.000 korun. Tato půjčka je určena pro spolehlivé zákazníky Ferratum Bank, tedy pro ty, co žádají o půjčku opakovaně a mají zde srovnané předchozí závazky. Doba splatnosti této půjčky je od dvou měsíců do jednoho roku. Pokud jde o půjčku do 15 tisíc, je schválena i bez dokládání příjmů klienta. Lze ji vyřídit online, bez zástavy a také bez ručitele.

• Ferratum Business

Ferratum Bank nabízí i podnikatelskou půjčku Ferratum Business k rychlému zajištění financí potřebných k růstu klientova podnikání. Jde o půjčku od 50.000 do 1.300.000 Kč. Splatnost půjčky může být až 18 měsíců. Půjčka je schvalována na základě cash flow, žadatel tedy neprochází hodnocením svého kreditního skóre. Půjčku může získat podnikatel, jehož délka podnikání je více než 12 měsíců, zisk z jeho podniku činí alespoň 12 milionů korun, všichni vlastníci společnosti mají trvalé bydliště v České republice, má otevřený zvláštní podnikatelský účet a firma fyzicky podniká v České republice.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Ferratum Bank p.l.c.
Sídlo: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, MALTA
Kontaktní email: info@ferratumbank.cz

Web: https://www.ferratum.cz/Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Nebankovní společnosti