Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Profi Credit Czech a.s. - informace o společnosti

Společnost Profi Credit Czech a.s. je předním tuzemským poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Na českém trhu je již od roku 1994. V současné době působí v pěti evropských zemích, vedle České republiky je to i Polsko, Slovensko, Bulharsko a Rusko. Svou činnost vyvíjí i v jihovýchodní Asii, na Filipínách.Společnost je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Profi Credit je jednou z největších tuzemských úvěrových společností. Za dobu své existence již poskytla svým klientům půjčky za desítky miliard korun.

Základní filosofií firmy je osobní přístup. I proto jsou půjčky nabízeny prostřednictvím sítě úvěrových poradců. Ti jednak poskytují své služby v kamenných pobočkách, jednak mohou své klienty po předchozí domluvě navštívit u nich doma. V České republice působí více než tisícovka úvěrových poradců.

Osobní i podnikatelské půjčky

Společnost poskytuje jak osobní (spotřebitelské), tak firemní půjčky. V české soutěži „Českých 100 nejlepších“ v roce 2017 obsadila 80. příčku. K získání půjčky od společnosti Profi Credit je nutné dokládat příjmy i trvalé bydliště. Podmínky získání půjčky patří k těm přísnějším na českém trhu, což jí však dovoluje nabízet půjčky za celkově nižší úroky a RPSN, než je tomu u konkurence.

Pomoc potřebným

Mimo hlavní podnikatelskou činnost se společnost Profi Credit věnuje i různým formám pomoci, v rámci tzv. společenské odpovědnosti. V roce 2015 se stala hlavním partnerem organizace UNICEF a svou pomoc směřuje k těm nejzranitelnějším, tedy k dětem.

Mimo jiné je společností podporován Klub nemocných cystickou fibrózou, soukromý dětský domov Markéta nebo senioři, kterým Profi Credit přispívá prostřednictvím nadace Krása pomoci. Pomoc je dále zaměřena i na mladé talentované sportovce. Pravidelně společnost přispívá na další charitativní projekty nebo i konkrétním lidem, například nemocným dětem, tedy jejich rodinám.


Top produkty a služby Profi Credit Czech a.s.

• Osobní půjčka

Nebankovní Osobní půjčka může mít rozsah od 10.000 až do 166.000 korun. Peníze jsou odesílány do 24 hodin od schválení půjčky. V případě, že klient řádně splácí, může získat zpět až 27.000 korun. Navíc je tu k dispozici bezplatný až tříměsíční odklad splátek. Úvěr lze u společnosti čerpat i opakovaně. Půjčku lze vyřídit online a za její vyřízení si společnost neúčtuje žádné poplatky. Prokázat je nutné věk nad 18 let, trvalý pobyt na území ČR, pravidelný měsíční příjem (je nutné doložit potvrzení příjmů). Splatnost osobní půjčky se pohybuje od 12 do 60 měsíců.

• Podnikatelská půjčka

Nebankovní Podnikatelská půjčka je u společnosti Profi Credit Czech a.s. k dispozici až do výše 250.000 korun, přičemž peníze jsou odesílány do 24 hodin od schválení. Pokud klient řádně splácí, může získat bonus až ve výši 34.977 Kč. Během schvalovacího procesu se nezkoumá ani podnikatelský záměr a ani zisk. Podnikatel však musí podnikat minimálně 6 měsíců a musí prokázat i některé další skutečnosti – ty se liší podle výše úvěru. Vyřízení půjčky je možné zcela online. Podnikatelská půjčka je nabízena ve třech variantách:

  • ProFi MINI, tedy půjčka v rozmezí 15.000 – 30.000 Kč, splatnost je tu od 3 do 12 měsíců. Doložit je nutné občanský průkaz a potvrzení o podnikání.
  • ProFi MINI+ je poskytována v rozmezí od 30.000 do 75.000 korun. Splatnost se v případě této půjčky pohybuje od 18 do 36 měsíců. K získání půjčky je také potřeba doložit občanský průkaz a potvrzení o podnikání.
  • ProFi BONUS je nejvyšší poskytovanou půjčkou, pohybuje se od 30.000 do 250.000 korun. Doba splatnosti je tady 12 – 60 měsíců. Nutných dokladů je zde již logicky více, takže vedle občanského průkazu a potvrzení o podnikání je nutné doložit i dvě poslední daňová přiznání a výpis z účtu. Ti, kdo vedou účetnictví, musejí předložit i výkaz zisku a ztrát a rozvahu.

Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: PROFI CREDIT Czech, a.s.
Sídlo: Nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Kontaktní email: proficredit@proficredit.cz

Web: https://www.proficredit.cz/Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Nebankovní společnosti