Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Zaplo Finance s.r.o. - informace o společnosti

Zaplo Finance s.r.o. jsou součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Tato skupina působí v mnoha evropských státech (například v Dánsku, Švédsku či ve Finsku), ale také třeba v Kanadě nebo v USA, kde poskytuje miliony půjček ročně. Sopečnost Zaplo si zakládá na odpovědnosti a dobrých vztazích s klienty, celistvosti a stabilitě.

Tváří Zaplo.cz byl Láďa Hruška, nyní ho vystřídal mimozemšťan Eda s ambicí stát se kamarádem našich dětí.Zaplo.cz sídlí na Praze 7 a mimo jiné je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ), která si zakládá na etických zásadách půjčování. To do značné míry napovídá, že své služby poskytuje transparentně. Společnost poskytuje pouze menší půjčky – ale i tak vyžaduje nejprve poměrně detailní informace o klientovi, včetně potvrzení o jeho zaměstnání (pro případ opakované a vyšší půjčky).

Další podmínkou poskytnutí půjčky je bezdlužnost, vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři a zejména schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti. I díky těmto opatřením si může Zaplo dovolit nabízet svým klientům první půjčky vždy zdarma. Nabízeny jsou i opakované, vyšší půjčky.

Peníze i v hotovosti

Půjčku lze vyřídit kompletně online. Ale peníze lze získat i v hotovosti. A to na některé z poboček společnosti GECO, která provozuje přes 250 maloobchodních prodejen typu „Tabák-Tisk“ (tzv. trafiky). Ty bývají většinou v obchodních centrech, jsou rozmístěny po celé ČR. Zde lze o půjčku také požádat. Výhodou je fakt, že prodejny GECO jsou otevřeny 7 dní v týdnu.


Top produkty a služby Zaplo Finance s.r.o.

• První půjčka

Pokud klient žádá u Zaplo.cz o půjčku poprvé, může si půjčit 1.000 až 8.000 korun. Délka splatnosti této půjčky je 7 – 30 dní. Po odeslání žádosti a dalších náležitostí je půjčka schválená většinou během 15 minut. A pokud klient splatí první půjčku včas, není mu účtován žádný úrok ani poplatek.

• Opakovaná půjčka

Pokud klient zvládl splatit první půjčku, může si zažádat o půjčku opakovanou. Ta už má mnohem vyšší maximální limit. V případě opakované půjčky je možné si půjčit 1.000 až 30.000 korun, přičemž doba splatnosti je stále stejná, tedy 7 – 30 dní. V jistých případech Zaplo.cz nabídce u této půjčky slevy na úrocích.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Zaplo Finance s.r.o.
Sídlo: Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7
Kontaktní email: info@zaplo.cz

Web: https://www.zaplo.cz/Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Nebankovní společnosti