Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Osobní půjčka od Cetelem

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Cetelem půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o produktech společnosti Cetelem naleznete na www.cetelem.cz


14.2.2013

Každá osoba někdy zatouží po slušně zásobené peněžence, po nabité debetní kartě financemi nebo se prostě zasní nad pěknou hotovostí. Peníze se občas zdají tak nedostižné, že mnozí propadají panice a půjčují si nevýhodně. Riskovat je zbytečné.

Osobní půjčka Cetelem je bezpečný a rychlý produkt moderního bankovnictví.

Pohodlné řešení

Dostatek peněz je blíž, než si mnozí myslí. Nedostatek je vždy subjektivní záležitost, protože objektivně se finanční prostředky dají docela lehce získat. Osobní půjčka Cetelem zařídí, že třeba milion korun dostanete během několika hodin a pokud vám stačí 200.000 Kč, tak ani nemusíte ručit. Půjčka Cetelem tak pracuje se zajímavými čísly, která vás mohou jen příjemně překvapit. O co vyšší je částka na půjčení, o to nižší je úrok.

Příjemně nízkýr úrok

Osobní půjčka Cetelem nekalkuluje s okamžitým ziskem a tedy vysokým procentem. Půjčuje dlouho a má dlouhodobé výhledy svého podnikání. Dvouletá půjčka pak dosahuje velmi nízkého úroku - dokonce jednoho z nejnižších úroků pro spotřební úvěr v Čechách. S takto nízkým úročením nepřeplatíte půjčku o žádné desítky tisíc.Tím víc vám zůstane pro podnikání nebo pro domácnost. Půjčte si peníze, které vás nikdy nebudou strašit ve spánku.

Rychlé vyřízení

Stejně tak se nemusíte bát problémů se získáním finančních prostředků. Osobní půjčka Cetelem je nejen nízko úročený produkt, ale také nebyrokratický prostředek vašeho úspěchu. Protože není potřeba znalost účelu použití peněz, na váš účet se peníze dostanou velmi snadno a pohotově. Jen vyplníte dotazník, zašlete poštou kopie dokladů a můžete pozvat přátele na chutný mok placený z peněz vašeho plného bankovního účtu.

Jistota půjčení

Téměř každý se tak dostane k zajímavým prostředkům. Takový zdroj levných peněz je dnes k nezaplacení. Můžete si splnit nejen jakékoliv přání, ale správnou a bezpečnou investicí vydělat pěkně kulantní sumu. Spolehněte se proto na jednoduchost, nízký úrok a dostatečnou hotovost, protože u Cetelem ji máte vždy k dispozici.

Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.Zpět na úvodní stranu »

Nebankovní společnosti

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Produkty na trhu