Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Zonky.cz – půjčky lidem od lidí

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Zonky.cz. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o půjčkách přes Zonky.cz naleznete na https://zonky.cz/


13.6.2016

Půjčili jste si v minulosti od bank nebo nebankovních společností a nemile Vás překvapilo, kolik peněz jste přeplatili? Půjčte si chytře přes společnost Zonky.cz, která zprostředkovává půjčky lidem od lidí a zároveň umožňuje zhodnotit volné peníze bez předešlých investičních zkušeností.

Jak funguje Zonky.cz

Zonky.cz je zajímavý projekt s osobitým přístupem, za nímž stojí společnost Home Credit. Na tomto virtuálním tržišti si vzájemně půjčují obyčejní lidé. Zonky si za zprostředkování účtuje 2 % z poskytnutých úvěrů a 1 % z investované částky. Za tyto provize se firma postará o veškerou administrativu a prověří důvěryhodnost žadatelů o půjčku.

Mám zájem o půjčku

Dobrou zprávou je to, že jako žadatel o půjčku můžete dosáhnout na úrok od 3,99 % p.a. a v průměru dostanete o 4 % lepší úrok než v bance. Výše půjčky dosahuje až 300 tisíc korun se splátkami rozloženými na 6 měsíců až 7 let. Půjčka je neúčelová a financovat z ní můžete bydlení, běžné věci nebo podnikatelskou činnost. Požádat o ni mohou také maminky na mateřské nebo senioři.

Mám zájem o investování

Kdokoli z nás se může stát na Zonky.cz investorem a reagovat na konkrétní žádosti o půjčku až částkou 5 000 Kč. Znamená to, že pokud se někdo poptává na půjčku ve výši 50 tisíc korun, musí se na ni složit nejméně 10 investorů. Sami si určujete rizikovost investice od minimální až po vysokou.

Jak požádat o půjčku?

Žádost o půjčku podáváte na Zonky.cz a zábavnou formou vyplníte všechny důležité informace o své osobě. Společnosti nahrajete dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Na základě všech údajů pracovníci Zonky.cz rozhodnou o schválení půjčky a pošlou Vám konkrétní nabídku. Poptávka po půjčce bude viditelná pro investory 7 dní a své šance znatelně zvýšíte sepsáním krátkého příběhu, proč si chcete půjčit.

Prověřování žadatelů

Zonky.cz každého žadatele o půjčku pečlivě prověřuje z hlediska jeho příjmu a úvěrové historii. Nahlíží do insolvenčního rejstříku, registru neplatných občanských průkazů a Nebankovního registru klientských informací (NRKI). Tím minimalizuje riziko pro investory a chrání žadatele před dalším zadlužováním.


Produkty na trhu

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček