Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka na lepší bydlení od ČSOB

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Půjčka na lepší bydlení od ČSOB. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Půjčce na lepší bydlení a žádost naleznete na www.csob.cz


20.11.2015

Na vlastní bydlení nebo jeho rekonstrukci si řada lidí ze svého příjmu nenašetří. A spoléhat se na dědictví nebo výhru v loterijní soutěži? V takovém případě byste se vytouženého bytu nebo domu nemuseli dočkat. Mnohem jistější je sjednat si ČSOB Půjčku na lepší bydlení a požádat až o 600 tisíc korun bez zajištění nemovitosti a ručitele.

Více možností využití půjčky

Rychlá účelová ČSOB Půjčka na lepší bydlení se dá využít na pořízení a financování mnoha věcí spojených s bydlením a až 20 % z této půjčky můžete použít na cokoli, maximálně však 60 000 Kč. S tímto úvěrem zrekonstruujete, zmodernizujete nebo rovnou koupíte nemovitost a vybavíte si byt podle svého přání. Kromě toho z půjčky můžete zaplatit řemeslníky a materiál nezbytný pro stavební úpravy nebo výstavbu domu.

Snadné vyřízení bez čekání

Nemusíte být klientem ČSOB, a přesto je Vám půjčka dostupná. Žádost vyplníte ve svém internetovém bankovnictví, přes smartbanking, osobně na pobočce nebo telefonicky na bezplatné lince. Pokud nemáte u banky účet, k žádosti doložíte potvrzení o příjmu. U stálých klientů banky není potřeba dokládat příjem - ČSOB si ověří jejich příjem sama. Při osobní návštěvě na pobočce se ihned dozvíte výsledek žádosti, obdržíte návrh smlouvy a po jejím podpisu získáte peníze obratem na účet.

Po podpisu smlouvy Vám běží šesti měsíční lhůta na to, abyste doložili doklady prokazující účel vynaložených prostředků. Náklady vzniklé před schválením půjčky Vám banka proplatí i 12 měsíců zpětně. Splátky jsou poměrně nízké, nezatíží tolik rodinný rozpočet a rozvrhnout si je můžete na 12 až 144 měsíců. Pokud se obáváte nečekaných životních událostí, které mohou ohrozit Váš příjem, vyplatí se pojištění schopnosti splácet pro případ smrti, trvalé invalidity, pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání.

Flexi balíček jako praktický doplněk

K ČSOB Půjčce na lepší bydlení si můžete sjednat Flexi balíček, který Vám umožňuje pružně měnit parametry půjčky podle svých možností. Zdarma můžete vrátit půjčku do 30 dní, snížit, zvýšit nebo odložit splátky až o 3 měsíce a předčasně splatit půjčku nebo zaplatit tři mimořádné splátky. Tento balíček navíc výrazně zlevňuje půjčku, protože za její poskytnutí a správu nic nehradíte.


ČSOB půjčku na lepší bydlení můžete žádat na této stránce.


Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů