Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Equa bank Minutová půjčka

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Equa bank a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Equa bank Minutové půjčce naleznete na www.equabank.cz


18.3.2016

O nebankovních půjčkách se ví, že se výsledek dozvíte do pár minut. Ale že se s tímto můžete setkat i u bankovního úvěru? Přesně taková je Equa bank Minutá půjčka s výhodami, které vás nic nestojí.

Využijte zázemí stabilní banky a nečekejte na to, až si na vysněnou věc našetříte – právě teď se Vám nabízí šance získat půjčku s výhodnou úrokovou sazbou.

Výše půjčky je na Vás

Řekněte si bez rozpaků až o 600 000 Kč bez ručitele nebo o malou částku již od 5 000 Kč na zaplacení nenadálých výdajů. Equa bank Minutová půjčka Vám nic nediktuje a na Vašem zvážení je výše splátek a doba splatnosti od 3 do 84 měsíců. Půjčku ovládáte přes internetové bankovnictví, kde si můžete měnit její parametry a datum měsíční splátky.

Online výsledek do 1 minuty

Pokud si dobře rozumíte s výpočetní technikou a máte přístup na internet, vyzkoušejte jednoduchou online žádost, jejíž vyhodnocení proběhne do 1 minuty. Následně se musíte dostavit na pobočku, kde Vám po podpisu smlouvy ihned připíšou peníze na účet. Žádost o úvěr můžete také podat na pobočce nebo telefonicky přes Klientské centrum.

Půjčka bez poplatků

S půjčkou není spojena téměř žádná administrativa a k jejímu vyřízení stačí pouze jeden doklad totožnosti. Po celou dobu trvání půjčky Vám banka garantuje stejnou výši výhodné úrokové sazby, aniž byste museli využívat jiné placené produkty. Nic Vás nebudou stát mimořádné splátky, předčasné splacení ani zřízení a vedení úvěru.

Běžný účet zdarma

K půjčce Vám banka otevře běžný účet, ale nemusíte se lekat toho, že byste z něj hradili nějaké poplatky. Naopak po dobu trvání půjčky neplatíte nic za jeho vedení a běžné bankovní služby a navíc obdržíte bezkontaktní platební kartu a přístup k výběrům ze všech bankomatů v ČR.

Volitelné pojištění

Nepřehlédněte ani možnost pojistit si splátky pro případ nemoci, ztráty zaměstnání nebo nehody. Bez pojištění by Vás výpadek příjmu mohl dostat do platební neschopnosti a do prodlení se splátkami, což by mělo za následek záznam v negativním registru dlužníků. V budoucnu by to mohlo znamenat potíže se schválením nové bankovní půjčky.

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů

Kategorie půjček