Je půjčka Cetelem poskytována bez dokladu o příjmu?

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Cetelem půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o produktech společnosti Cetelem naleznete na www.cetelem.cz

15.5.2013

Nejméně 20000 Kč má pro vás připraveno společnost se silným francouzským kapitálem jedné z největších finančních společností světa – BNP Paribas. Přes deset let si lidé bez jakéhokoliv zajištění mohou koupit zboží na splátky, které jim Cetelem profinancuje. Levně tak získávají moderní a žádané výrobky.

Nejen prodej na splátky

Půjčka u Cetelem však neznamená jen proplacení zboží. Za velice výhodných podmínek můžete získat peníze na cokoliv, a to prakticky během několika minut. Bez doložení příjmu si na pobočkách nebo v bankomatu můžete vybrat prostředky, které tak máte okamžitě k dispozici. Výplata totiž spočívá jen v předložení dokladu totožnosti. Je tak jedno, jestli si zboží vyberete a donesete k pokladně, kde s vámi prodavač sepíše úvěrovou smlouvu nebo prostě vyzvednete rovnou peníze. Můžete potom také koupit zboží a nemusíte doložit ani účel.

Univerzálnost půjčky

Půjčka Cetelem je také mnohem univerzálnější. Je bezúčelová, takže nezáleží, na co peníze použijete. Můžete čerpat od částky 20 tisíc Kč, až do 200 000 Kč a prostředky můžete použít na cokoliv. K získání nic nepotřebujete, jen prokázání Vaší totožnosti. Půjčte si třeba na splacení špatného úvěru, ať si finančně vylepšíte současnou situaci. Nebo podnikejte a vydělejte mnohem víc než zaplatíte na úroku.

Volné peníze

Mnohý podnikatel naříká, že nemá volné prostředky a že by mohl využít mnoha nápadů, které by peníze mnohonásobně zhodnotily. Tak tady ty peníze jsou - půjčka od společnosti Cetelem nepožaduje daňové přiznání a dostatečný základ daně. Takovými formalitami podnikatele neobtěžuje a čerpá jen ze vzájemného pochopení situace. Podnikatel potřebuje prosperovat a vydělávat a Cetelem má peníze, které za menší úrok půjčí. Obě strany tak vydělají to, co je jejich předmětem podnikání. Půjčte si, ať máte volné prostředky nebo si prostě zajistěte pěknou hotovost na cokoliv.

Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.

Zpět na úvodní stranu »

Produkty na trhu