Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nebankovní půjčka Essox – obecné informace

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Půjčka Essox. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Půjčce Essox a žádost naleznete na www.essox.cz


20.3.2014

Společnost ESSOX s.r.o. patří mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrů v České republice. Je členem finanční skupiny Komerční banky a také patří do mezinárodní finanční skupiny Société Générale.

Specializace firmy Essox na spotřebitelské úvěry znamená pro zákazníka vždy velkou výhodu. Má tak kdekoliv v obchodě k dispozici zkušeného partnera a nedostatek prostředků se může na místě hned vyřešit. Získání peněz na jakoukoliv elektroniku, domácí potřeby nebo nábytek je otázkou několika minut. Essox půjčka vše vyřídí a zajistí sama. Essox se také specializuje na úvěry a leasingy na nová i ojetá auta.

Stačí si vybrat

Při žádném nákupu tak nemusíte váhat. Nemáte u sebe zrovna potřebnou hotovost? Vaše platební karta je vyčerpaná? Nevadí - bez problémů můžete se zbožím zamířit rovnou k pokladně. Úvěr si sjednáte jednoduchou žádostí, která je schválena během několika minut. Essox půčka se obejde bez jakékoliv zástavy a je k dispozici tam, kde ji potřebujete. Provází vás nákupem jakéhokoliv zboží, které by jinak nebylo možné získat. Stačí mít pouhých 10 % ceny a doklad totožnosti.

Výše splátek

Essox půjčka je výhodná svojí stálou a neměnnou splátkovou politikou. Nikdy nedojde k tomu, že byste dostali oznámení o změně úroku, které samozřejmě znamená zvýšení splátek a nečekaný výdaj. Jakékoliv turbulence na trhu nese Essox, který má dostatečně silné zázemí a chrání tak svoje zákazníky. Zboží se proto kupuje nejen rychle, ale s jistotou bezpečného splacení.

Výběr splátek

Někdy ani nevíte, že vám banka strhla peníze a nemůžete si vybrat způsob posílání peněz. Essox půjčka naopak nabízí možnost posílání prostředků složenkou nebo vlastním bankovním příkazem. Tím si ušetříte nečekané a nemilé nepříjemnosti, když nepočítáte s odpočtem prostředků z účtu. A pokud si vyberete poštovní převod, platíte až v den splátky, protože se peníze rovnou v ten samý okamžik připisují společnosti Essox.

Předčasné splacení

Stačí požádat a Essox půjička může být ihned splacena. Nikdo netrvá na dodržení celého splátkového období a je na vás, jak se rozhodnete nakládat s dlužnou částkou. Půjčka Essox je zdrojem levného a rychlého nákupu v jakémkoliv obchodě a prodejně s různě drahým zbožím. Pouhých 10 % znamená jistotu, že si odnesete to, co jste si vybrali a co potřebujete. Essox půjčka vám zajistí zboží dříve, než jste na něj našetřili.

Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů