Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Raiffeisenbank

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Raiffeisenbank a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.rb.cz.


13.5.2015

Raiffeisenbank a.s. je součástí Raiffeisen Bank International AG, která vznikla v říjnu 2010 spojením Raiffeisen International a části RZB. Raiffeisenbank patří mezi největší a nejvýznamnější banky na trhu v České republice. Na našem území působí od roku 1993 a nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele.

V roce 2008 se spojila s eBankou. Nyní obsluhuje více než 120 poboček a klientských center.


Produkty a služby Raiffeisenbank

Banka se zaměřuje zejména na prémiové klienty, kteří aktivně spravují své finance. Tato banka nabízí standardní produkty a služby, mezi něž patří možnost založit si běžný účet. Na internetu či v obchodech můžete platit pomocí platební karty. Pokud potřebujete financovat bydlení, využijte jednu z hypoték. Možné je i sjednat si různé typy pojištění a využít úvěrové produkty. Chcete zhodnotit své volné finanční prostředky? Raiffeisenbank přichází s možností investování Vašich peněz a se zhodnocením úspor.

• eKonto SMART

S eKontem SMART neplatíte za vedení účtu a běžné bankovní služby. Stačí pouze konto aktivně používat. K bezplatnému vedení účtu získáte neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v České republice, neomezený počet tuzemských elektronických plateb či bezúročnou rezervu při přečerpání účtu do výše 1 000 Kč. K tomuto účtu si můžete sjednat spořicí účet s výhodným úrokem.

• Variabilní hypotéka

Tato hypotéka je neúčelová s kontokorentním rámcem, což Vám umožňuje čerpat a splácet úvěr dle Vašich potřeb. S touto hypotékou získáte na svém účtu rezervu peněz na nepředvídané výdaje, na snížení úrokové zátěže z hypotéky, na konsolidaci stávajících závazků u jiných bank či na ovlivnění splácení hypotečního úvěru dle okamžité finanční situace. Můžete libovolně čerpat, snižovat vyčerpanou částku vklady na účet či odložit splátky.

• Produkty a služby Raiffeisenbank pro podnikatele

Banka se zaměřuje i na podnikatele, malé a střední firmy a velké podniky. S Podnikatelským eKontem ŽIVNOST neplatíte zbytečně vysoké poplatky za firemní účet. K tomuto účtu jako podnikatel získáte i osobní účet zcela zdarma. Potřebujete rychlou půjčku na financování investic a provozu? Zažádejte o Podnikatelskou rychlou půjčku a zvolte si buď účelový, nebo neúčelový typ.


Kontaktní údaje banky

Název banky: Raiffeisenbank a.s.
Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Kontaktní email: info@rb.cz
Web: http://www.rb.cz/

Kód banky: 5500
SWIFT (BIC): RZBCCZPP