Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Partners Financial Services a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Partners Financial Services a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.partners.cz.


21.1.2015

Neotřelé finanční poradenství

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. vstoupila na finanční trh v roce 2007 a v současnosti je největší finančně-poradenskou společností na českém trhu s více než miliardovým obratem. Jejím heslem je Finanční poradenství JINAK. Jako jediná společnost nabízí nejen aktuální finanční produkty na trhu, ale i jedinečné produkty, které vznikly po dohodě s obchodními partnery.

Spolupráce do konce života?

I takto by se dala nazvat spolupráce klienta s finančním poradcem společnosti Partners. Ta si zakládá na budování dlouhodobého partnerství, které nekončí podpisem smlouvy, ale pokračuje dál. Společnost se stává pro klienta celoživotním partnerem a rádcem v oblasti osobních financí.


Finanční poradce zanalyzuje příjmy a výdaje klienta a vytvoří mu finanční plán šitý na míru. Jak se budou měnit životní cíle a plány klienta, tak se tomu bude přizpůsobovat i finanční plán. Zároveň poradce sleduje aktuální dění na finančních trzích a nové produkty a vyhodnocuje je z hlediska přínosnosti pro klienta.

Finanční plán zahrnuje všechny oblasti osobních financí a pomáhá klientovi dosáhnout krátkodobých i dlouhodobých cílů. Jistí jej proti nečekaným životním událostem, ať už je to úraz, nutnost dlouhodobého léčení nebo invalidita.


Příklady jedinečných produktů

Partners hypotéka Hypoteční banky

Tato hypotéka přinese klientovi řadu zvýhodnění. Jedním z nich je zvláštní posouzení bonity, do které se nezapočítávají výdaje, které zaniknou do tří měsíců od podání žádosti (např. končící leasing). Do výdajů se dále nezahrnují ručitelské závazky, kontokorentní úvěry a kreditní karty. Klient také získává expresní ocenění bytu a interní odhad zpracovaný do pěti pracovních dní.

Životní pojištění MetLife - Vision

Investiční životní pojištění kryje rizika invalidity a na jednu smlouvu umožňuje pojistit až pět dětí. Klient si může sestavit vlastní Úvěrovou asistenci a získá 30 procentní slevu na úrazová připojištění dospělých při bezeškodném průběhu. Minimální doba pro sjednání jednotlivých připojištění je snížena na 10 let.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Partners Financial Services, a.s.
Sídlo: Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov
Kontaktní email: info@partners.cz
Web: http://www.partners.cz/
Telefon: 800 63 63 63