Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Česká podnikatelská pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.cpp.cz.


31.5.2015

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) působí na českém pojistném trhu od roku 1995 a ve svém portfoliu má moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního a neživotního pojištění. Od roku 2005 je ČPP součástí evropské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group.

Silná pozice na pojistném trhu

ČPP zaujímá silnou pozici zejména v pojištění vozidel. Kromě tohoto pojistného segmentu se pojišťovna zaměřuje na životní, úrazové, cestovní a majetkové pojištění a pojištění podnikatelů. V současné době spravuje přes 1,5 milionu smluv více než 850 tisíc klientů.

Významné produkty České podnikatelské pojišťovny

Pojištění vozidel

Zvolit si můžete ze tří balíčků. Autopojištění Combi Plus III zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a doplňkové pojištění. Vybírat můžete ze tří variant s různými limity plnění. Při sjednání produktu Domovský autosalon ČP II si vyberete autosalon, který se na pojistné smlouvě stane Vaším domovským. Vlastníte nový vůz KIA? Pak je tu právě pro Vás KIA Pojištění 7. Tento produkt zahrnuje pojištění odpovědnosti provozu vozidla, havarijní pojištění, úrazové pojištění řidiče, možnost náhradního vozu v případě pojistné události a pojištění skel.

Pojištění osob

Získejte jistotu pro sebe a své blízké a zhodnoťte k tomu volné finanční prostředky. Česká podnikatelská pojišťovna Vám nabízí Investiční životní pojištění, Kapitálové životní pojištění nebo Úrazové pojištění.

Cestovní pojištění

Chystáte se na dovolenou a chcete si ji vychutnat bez obav? S cestovním pojištěním to nemusí být pouhý sen. ČPP Vám zajistí pojištění na cesty, např. když jedete na turistickou, pracovní nebo sportovní cestu. Samozřejmostí jsou rozsáhlé asistenční služby. Pojistit se také můžete pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Pojištění majetku

Chcete spát klidně? Pojistěte si stavbu, domácnost, bytový dům, chatu či chalupu, majetek nebo i svého psího mazlíčka. Pro pojištění stavby a domácnosti je výhodný produkt DOMEX, kdy si pojištění můžete poskládat na míru.


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Sídlo: Pobřežní 665/23, 186 00 Praha 8
Kontaktní email: pojistovna@cpp.cz
Web: http://www.cpp.cz/