Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Komerční banka a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Komerční banka a.s.. Detailní informace o Komerční bance a.s. naleznete na www.kb.cz.


14.5.2015

Komerční banka byla roku 1990 založena jako státní instituce a o dva roky později byla transformována na akciovou společnost. V roce 2006 koupila státní 60 % podíl v Komerční bance skupina Société Générale, která má více jak 32 milionů klientů po celém světě.

Komerční banka si vydobyla své místo na bankovním trhu a v dnešní době patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Banka se zaměřuje jak na běžné občany, tak na firmy a veřejnou správu.


Produkty a služby určené občanům

Komerční banka nabízí Flexibilní hypotéku, která se Vám dokonale přizpůsobí. S ní máte možnost snížit výši měsíčních splátek nebo přerušit splácení až na 3 měsíce. Navíc můžete požádat až o 100 % potřebné částky. Banka se zaměřuje i na zhodnocování Vašich volných finančních prostředků, a to prostřednictvím KB Garantovaného vkladu. Získáte atraktivní zhodnocení s vysokou likviditou. Pokud jste aktivním klientem Komerční banky, oceníte KB Spořicí konto Bonus Aktiv, kam se Vám bude připisovat speciální bonus. Pro dámy je atraktivní Lady karta. Lákavá je Perfektní půjčka na cokoliv, bez poplatků s úvěrem do 24 hodin. S touto bankou také můžete spořit na penzi nebo na bydlení.

• Lady karta

O tuto kartu smíte požádat i tehdy, pokud nemáte běžný účet v KB. Získáte okamžitý limit až do výše 30 000 Kč bez doložení příjmů. Využít můžete exkluzivní nabídky a slevy v partnerských obchodech. Součástí karty je pojištění kabelky až do 10 000 Kč, pojištění storna vstupenek až do 12 000 Kč či pojištění doručení internetového nákupu. Navíc používáním Lady karty můžete spořit na penzi.

• Produkty a služby určené firmám

Samozřejmostí je možnost založit si Běžný účet. Slouží k ukládání finančních prostředků a k provádění platebního styku. S tímto účtem můžete získat navazující produkty a služby KB. K investicím do nemovitosti je podnikatelům a firmám určen Hypoteční úvěr v Kč nebo v cizí měně. Užíváte ke svému podnikání automobil? Hodit se Vám bude Bankovní karta s výhodami při čerpání pohonných hmot. Potřebujete obsluhovat účty vedené v různých bankách v České republice a v zahraničí? Pak oceníte Multicash KB – multibankovní systém.


Kontaktní údaje banky

Název banky: Komerční banka, a.s.
Sídlo: Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1
Kontaktní email: mojebanka@kb.cz
Web: http://www.kb.cz/

Kód banky: 0100
SWIFT (BIC): KOMBCZPPXXX