Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Česká spořitelna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Česká spořitelna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.csas.cz.


17.8.2015

Česká spořitelna byla založena již v devatenáctém století jako první spořitelní instituce na území dnešní České republiky. V dnešní době je největší bankou v České republice a její služby využívá více než 5 milionů klientů, mezi něž patří občané, malé a střední firmy, obce a města a velké korporace.

Česká spořitelna je bankou inovativní, která neustále zkvalitňuje své produky a služby. Od roku 2000 se stala členem Erste Group – jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb ve střední a východní Evropě.

Produkty a služby pro občany

Česká spořitelna nabízí širokou škálu produktů a služeb. Jeden účet na celý život získáte založením Osobního účtu ČS II. Pro ty, kteří dávají přednost bezhotovostní formě placení a chtějí obsluhovat svůj účet online, nabízí spořitelna Internetový osobní účet ČS. Samozřejmostí je internetbanking a mobilní banka pro telefony s operačním systémem iOS a Android. K účtům získáte platební karty, s kterými můžete platit po celém světě v obchodech nebo přes internet.


Česká spořitelna nabízí i cestovní pojištění k Osobnímu účtu, úrazové pojištění a asistenční služby. Oblíbenými produkty je i Spotřebitelský úvěr nebo Úvěr od Buřinky určený k financování bydlení. Sjednat si můžete i hypotéku a peníze spořit formou penzijního připojištění nebo stavebního spoření.

Osobní účet ČS II

Účet je určen pro všechny klienty. Při založení účtu dostanete platební kartu Visa Classic s vlastním obrázkem. K účtu si můžete vytvořit podúčet, na který si odkládáte peníze, které nelze vyčerpat platební kartou. Vybírat můžete z množství doplňkových služeb nebo si sjednat výhodné pojištění k Osobnímu účtu. Od 18 let je pak dostupný kontokorent. Za používání Osobního účtu sbíráte ibody, za které si vyberete odměnu podle vlastního výběru.

Produkty a služby pro firmy, obce a korporace

Firmy a instituce si u spořitelny mohou otevřít běžný účet, a to i v cizí měně. Kromě internetbankingu je možné využít BUSINESS 24 Databanking, což je služba přímého bankovnictví, která umožňuje spojení s bankou přímo z ekonomického systému firmy. Podnikatelé ocení Investiční úvěr k pořízení nemovitostí, staveb, strojů a dalších investic. Menší podnikatelé a firmy využijí Provozní úvěr se stanoveným plánem čerpání a splácení.


Kontaktní údaje banky

Název banky: Česká spořitelna, a.s.
Sídlo: Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4
Kontaktní email: csr@csas.cz
Web: http://www.csas.cz/

Kód banky: 0800
SWIFT (BIC): GIBACZPX