Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Allianz pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Allianz pojišťovna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.allianz.cz.


4.2.2015

Allianz pojišťovna, a.s. působí v České republice od roku 1993 a v současnosti patří se svými 700 tisíci klienty mezi tři největší pojišťovny na našem území. Právem je nazývána moderní pojišťovnou. Tato pojišťovna je součástí pojišťovacího koncernu Allianz Group, který působí ve více než 70 zemích světa a chrání životy a majetek 80 milionů lidí.

Allianz pojišťovna získala řadu ocenění. V soutěži Zlatá koruna obdržela první místo v kategorii Neživotní pojištění a v kategorii Novinka roku byla oceněna druhým místem za produkt Pojištění domácnosti.

Co si můžete nechat u Allianz pojišťovny pojistit?

Allianz pojišťovna nabízí produkty pro běžné občany a společnosti, od životního pojištění přes pojištění majetku, odpovědnosti za škodu, cestovního pojištění, pojištění průmyslových rizik až po pojištění vozidel. Pro zajištění rizik spolupracuje např. s Allianz SE, Swiss Re či Munich Re.


Významné produkty

Povinné ručení

Vybírat můžete ze 4 limitů pojistného plnění, a to až do výše 200 milionů korun. Záleží pouze na Vás, jaký rozsah povinného ručení si zvolíte. Při sjednání na dobu 3 let získáte fixaci ceny bez navýšení. V ceně produktu je již asistence a právní poradenství. K tomuto pojištění si můžete zřídit i doplňková pojištění, např. pojištění skel vozidel, úrazové pojištění nezletilých dětí či řidiče ve vozidle nebo pojištění autosedačky. Výhodné je i sjednání tzv. přímé likvidace: kryje škody na majetku, ušlý zisk a újmu na zdraví poškozeného.

Pojištění odpovědnosti

Může se stát, že vytopíte sousedy nebo Vaše děti poškodí cizí věc. Pro takové události je vhodné se pojistit. Toto pojištění se vztahuje na všechny členy v domácnosti. Pojištěni jste proti újmě při ublížení na zdraví či usmrcení, škody na věci a jiné újmě na jmění (ztráta na výdělku či ušlý zisk).


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Allianz pojišťovna, a. s.
Sídlo: Ke Štvanici 656/3 , 186 00 Praha 8
Kontaktní email: info@allianz.cz
Web: http://www.allianz.cz/