Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Česká pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Česká pojišťovna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.ceskapojistovna.cz.


5.4.2015

Česká pojišťovna se chlubí více než 185letou tradicí v poskytování životního a neživotního pojištění. I přes zavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstává největší pojišťovnou na českém území. Spravuje téměř osm milionů pojistných smluv nejen individuálních klientů, ale i malých, středních a velkých klientů v oblasti průmyslových rizik a zemědělství. Tato pojišťovna získala řadu ocenění a v roce 2011 se stala pojišťovnou desetiletí.

Česká pojišťovna spadá pod Generali PPF Holding, což je jedna z největších pojišťovacích skupin ve střední a východní Evropě.


Jaké produkty a služby pojišťovna nabízí?

Individuální klienti si mohou sjednat pojištění pro život, cestovní pojištění, komplexní pojištění vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění majetku a pojištění zvířat. Podnikatelé mohou využít komplexní pojištění vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu, cestovní pojištění, pojištění majetku a finančních rizik.


Oblíbené produkty České pojišťovny

Životní pojištění Můj život

Získejte variabilní pojištění podle svých představ. Pojistit můžete celou rodinu na jedné smlouvě a s jednou platbou pojistného. Pojišťovna nabízí široký rozsah plnění pro případ závažných onemocnění. Stane se, že se dostanete do nepříznivé životní události; v takovém případě pojišťovna doplatí pojistné za Vás. Pojištění zahrnuje balíčky Boj s nemocí, Úraz a Stáří. K tomu je možné sjednat si volitelné připojištění, např. pojištění splátek úvěru při ztrátě příjmu či pojištění pro případ invalidity.

Komplexní pojištění vozidla

S tímto pojištěním získáte jak povinné ručení, tak havarijní pojištění. Samozřejmostí jsou rozsáhlé asistenční služby, pokus Vás potká nehoda nebo porucha vozidla. V případě jízdy bez nehod Vás potěší až 50 % bonus. Nemáte úrazové pojištění? Ve vozidle riziko úrazu stoupá, proto si můžete k pojištění sjednat úrazové pojištění pro řidiče a ostatní cestující ve vozidle.


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Česká pojišťovna a.s.
Sídlo: Spálená 75/16, 113 04 Praha 1
Kontaktní email: info@ceskapojistovna.cz
Web: http://www.ceskapojistovna.cz/