Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Pojišťovna České spořitelny a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Pojišťovna České spořitelny a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.pojistovnacs.cz.


1.12.2015

Pojišťovna České spořitelny působí na českém trhu již od roku 1993. Zaměřuje se na poskytování kvalitních produktů životního pojištění, pojištění k úvěrům České spořitelny a pojištění pohřbu. Tyto produkty nabízí hlavně Česká spořitelna na svých pobočkách.

Ocenění

Od roku 2008 patří do silné pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. V roce 2012 získala zlatou medaili v soutěži Zlatá koruna a stříbro v soutěži Hospodářských novin v kategorii Nejlepší pojišťovna roku 2012.

Významné produkty Pojišťovny České spořitelny

Flexi životní pojištění

Jedná se o rodinné pojištění s možností investování. Nabízí komplexní zajištění rizik, která si nastavíte podle svých potřeb. Na jednu smlouvu mohou být pojištěny dvě dospělé osoby a až pět dětí. Změnila se Vaše aktuální situace? Pojistná rizika můžete libovolně měnit a kombinovat.

Pojistit se můžete proti invaliditě a vážným onemocněním, úrazu, pracovní neschopnosti nebo pobytu v nemocnici. Od pojišťovny získáte bonus za věrnost a za bezeškodní průběh a dvojnásobné plnění u úmrtí následkem úrazu při dopravní nehodě. Flexi životní pojištění můžete hravě sjednat na pobočce České spořitelny nebo u externích partnerů.

Úvěrové životní pojištění HYPOTÉKA

Vzali jste si úvěr a obáváte se případných zdravotních potíží, které by Vám znesnadnily úvěr splácet? Pokud dojde k nějaké nenadálé situaci, s tímto životním pojištěním bude Váš závazek převeden na pojišťovnu. V případě zdravotních potíží získáváte jistotu splácení úvěru. Pokud dojde k úmrtí, nebude závazek splácení úvěru zátěží pro Vaši rodinu. Vzhledem ke klesající výši nesplaceného úvěru zaplatíte nízké pojistné.

Pojištění pohřbu

Sjednáním tohoto pojištění máte záruku, že dojde k úhradě nákladů spojených s Vaším posledním rozloučením. Vaši blízcí dostanou finanční prostředky bez zbytečné administrativy. Pokud ve smlouvě zvolíte osobu, které má být částka vyplacena, získá peníze do tří dnů, nezávisle na dědickém řízení. Při sjednání smlouvy se neposuzuje Váš zdravotní stav.


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group
Sídlo: Nám. Republiky 115, 530 02 Pardubice
Kontaktní email: info@pojistovnacs.cz
Web: http://www.pojistovnacs.cz/