Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Finanční poradenství OVB Allfinanz a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti OVB Allfinanz a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.ovb.cz.


16.7.2015

Obchodní model OVB Allfinanz

Tato finanční společnost působí na českém trhu od roku 1993 a pro svou spolupráci si vybrala prémiové partnery mezi bankami, pojišťovnami, stavebními spořitelnami, investičními společnostmi a penzijními společnostmi. Svým klientům pomáhá ve správném výběru mezi různými produkty a poskytovateli těchto produktů.

Dále nabízí komplexní finanční poradenství a zjišťuje:

  • Přání, cíle a potřeby klientů
  • Aktuální situaci klientů
  • Státní zabezpečení, státní podporu a daně
Na základě těchto poznatků navrhuje individuální řešení pro každého klienta tak, aby docílila jeho existenčního zajištění.


Finanční poradenství OVB Allfinanz

OVB finanční poradenství se zaměřuje nejen na zabezpečení klientů v současnosti, ale i v budoucnosti. Poradenství klade důraz na zajištění stáří i na zajištění a udržení příjmu při nastání nepředvídatelných událostí nebo nemoci, a to pomocí vhodného pojištění. Další oblastí, kterou se zabývá, je oblast majetku a finančních rizik plynoucí z jeho ztráty nebo poškození.

Zajištění příjmu

Klient se nemusí obávat, že v případě úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání nebude mít dostatek finančních prostředků na zabezpečení rodiny a splácení úvěrů a hypoték. Společnost doporučí vhodné produkty, které klienta v těchto situacích ochrání. Také se postará o to, aby se v důchodu drasticky nesnížila jeho životní úroveň.

Zajištění majetku

Finanční poradenství zahrnuje i řešení pro ochranu movitého a nemovitého majetku a motorových vozidel. Myslí i na případy, kdy klient způsobí škodu na majetku či zdraví a je nucen tuto škodu uhradit.

Budování majetku

Klient již nemusí čekat, až si naspoří dostatečnou částku na pořízení bydlení. Poradci mu pomohou s financováním výstavby nebo koupě bytu či domu, s rekonstrukcí a s drobnými opravami.

Zhodnocení majetku

Významné postavení společnosti na trhu je zárukou toho, že volné finanční prostředky klienta budou efektivně zhodnoceny a riziko rozloženo mezi jednotlivé společnosti nebo produkty.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: OVB Allfinanz, a.s.
Sídlo: Baarova 1026/2, 140 00 Praha 4 (Michle)
Kontaktní email: ovb@ovb.cz
Web: http://www.ovb.cz/
Telefon: 241 094 110