Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Finanční poradenství Broker Consulting a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Broker Consulting a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.bcas.cz.


4.3.2015

Stabilní nezávislá společnost

Historie společnosti Broker Consulting sahá do roku 1998, kdy byla založena jako nezávislá zprostředkovatelská a konzultační firma. V roce 2008 již poskytovala své služby dvě stě tisícům klientům prostřednictvím finančních konzultantů, kterých je dnes více než tisíc. Za zmínku také stojí rok 2011, kdy se firma stala absolutním vítězem v největším testu finančních poradců pořádaném v České republice. Za dobu její existence využilo jejích služeb 316 702 klientů a počet stále stoupá.

Jaké služby firma nabízí?

Špičkoví odborníci společnosti Broker Consulting Vám pomohou sestavit finanční plán a doporučí finanční produkty, které:

  • Vám zajistí výhodné financování koupě vlastní nemovitosti
  • Vás ochrání před následky nepříznivých životních situací
  • Vám zajistí získávat úroky a peníze v dostatečné výši a včas
  • Vám dovolí žít důstojně v důchodu a určit si odchod do penze
  • Vám dají finanční jistotu při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání, a to díky pojištění plateb


Bližší informace o finančním plánu

OK Finanční plán je moderní, bezplatná a nejvíce vyžadovaná služba. Pracovníci společnosti provedou podrobnou analýzu situace klienta a zpracují návod šitý na míru, jak splnit finanční cíle s pomocí finančních produktů na trhu. V potaz vezmou klientův vztah k riziku a již využívané produkty. Tím spolupráce nekončí, samozřejmostí je pravidelný finanční servis, který zohlední nenadálé události v životě klienta a změny na finančních trzích.

Jak probíhá realizace OK Finančního plánu? Na základě poptávky klienta se uskuteční první schůzka s finančním konzultantem společnosti, který zjistí jeho stávající finanční situaci a jaké má sjednané finanční produkty. Na druhé schůzce je klientovi představen OK Finanční plán. Součástí tohoto plánu je i bezplatná následná péče, která je prováděna jednou ročně nebo podle situace.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Broker Consulting, a.s.
Sídlo: Jiráskovo nám. 2, 326 00 Plzeň
Kancelář Praha Evropská 846/176a, 160 12 Praha 6
Kontaktní email: info@bcas.cz
Web: http://www.bcas.cz/
Telefon: 378 771 312, 255 709 056