Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

ČSOB - Československá obchodní banka, a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Československá obchodní banka, a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.csob.cz.


27.8.2015

Československá obchodní banka byla založena státem v roce 1964. Roku 1999 byla privatizována a jejím majoritním vlastníkem se stala belgická KBC Bank. Skupina KBC působí zejména ve střední a východní Evropě.

ČSOB se zaměřuje na fyzické osoby, malé a střední podniky, korporátní podniky a instituce. Poskytuje svým klientům širokou škálu bankovních produktů a služeb.


Produkty a služby ČSOB pro fyzické osoby

ČSOB nabízí hypoteční úvěry k realizaci vlastního bydlení. Ke spoření si můžete vybrat jeden ze spořicích a investičních produktů. K pořízení nového automobilu či uskutečnění snu o exotické dovolené Vám přijde vhod spotřebitelský úvěr nebo povolené přečerpání účtu. Pro běžné i náročné klienty má banka v nabídce řadu osobních kont, účtů a nástrojů platebního styku. Finance spravujete prostřednictvím elektronického bankovnictví. Uzavřít můžete životní pojištění, cestovní pojištění nebo pojištění k platebním kartám.

• ČSOB Půjčka na cokoliv

Nechcete uvádět účel půjčky? Využijte ČSOB Půjčku na cokoliv, určenou k financování Vašich aktuálních potřeb. Potěší Vás výhodná úroková sazba a limit až 600 000 Kč bez zajištění. Splátky si můžete rozložit až po dobu 7 let.

• Digitální peněženka MasterCard Mobile

ČSOB přišla jako první s bezplatnou aplikací pro chytré mobily, která slouží k ulehčení placení internetových nákupů v ČR a SR. Do virtuální peněženky si vložíte údaje o své platební kartě a při nakupování je již nemusíte opakovaně zadávat.

• Produkty a služby ČSOB pro podnikatele

Pro správu firemních financí si můžete vybrat z řady kont a účtů, např. mezi Podnikatelským kontem určenému živnostníkům nebo Firemním kontem určenému podnikatelům a menším podnikům se sídlem v ČR. Platební styk je možné realizovat prostřednictvím platebních nástrojů, a to v CZK i v cizích měnách. Podnikatelé si mohou vybírat ze široké nabídky úvěrů, povolených přečerpání účtů a dalších úvěrových produktů. Pro internetové obchodníky jsou tu produkty E-commerce a PaySec.


Kontaktní údaje banky

Název banky: Československá obchodní banka, a. s.
Sídlo: Radlická 333/150, 150 57 Praha
Kontaktní email: helpdeskeb@csob.cz
Web: https://www.csob.cz/

Kód banky: 0300
SWIFT (BIC): CEKOCZPP