Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Osobní úvěr od KB

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Osobní úvěr od KB. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Osobním úvěru a žádost naleznete na www.kb.cz


29.10.2015

Hledáte bankovní úvěr a chcete si půjčit od banky s dlouholetou tradicí, stabilním zázemím a profesionálním, přesto osobitým přístupem ke klientům?

Máme pro Vás jeden dobrý tip – obraťte se na Komerční banku, která právě pro Vaše potřeby zařadila do své nabídky rychlý Osobní úvěr na financování čehokoli.

Úvěr až do 2,5 milionu korun

Osobní úvěr KB překvapí svou výší v rozmezí od 30 000 do 2 500 000 Kč. U vyšších částek banka může vyžadovat zajištění ručením, vkladem u KB nebo stavebním spořením u Modré pyramidy. Maximální splatnost sice nepatří mezi nejvyšší v rámci bankovních úvěrů, ale i tak je 72 měsíců dostatečně dlouhá doba na to, abyste byli schopni úvěr splatit.

Minimum dokladování

Tento úvěr je výhradně určen pro osobní, nepodnikatelské potřeby a dostanete jej na základě doložení dvou dokladů totožnosti a dokladů prokazující Váš příjem, čímž může být jak potvrzení o výši příjmu, tak daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Noví klienti mohou požádat o úvěr dvěma způsoby, a to kontaktováním bankovního poradce nebo zavoláním na bezplatnou infolinku KB.

Úvěr s mnoha výhodami

Osobní úvěr KB má řadu výhod, které mu dávají náskok před konkurencí. Jako klient banky s předschválenými úvěrovými limity máte možnost zřídit si úvěr ve Vašem internetovém bankovnictví. Splátky si rozložíte na dobu, která Vám vyhovuje, a sami si určíte den, kdy budou splátky odcházet z KB účtu. Půjčku můžete kdykoli částečně nebo předčasně splatit, aniž by si za to banka účtovala poplatky.

Pojištění splátek pro klidný spánek

Během doby splácení se může přihodit spousta nepředvídatelných životních událostí, které mohou ohrozit Váš příjem a splácení úvěru. Komerční banka si nepřeje nic jiného, než abyste se nikdy nedostali do prodlení se splátkami, proto Vám nabízí pojištění schopnosti splácet. V případě nečekané události to pro Vás znamená rychlou a účinnou finanční pomoc se splátkami.

Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů