Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

ČSOB Přefinancování půjček

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu ČSOB Přefinancování půjček. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Přefinancování půjček a žádost naleznete na www.csob.cz


7.1.2016

Sjednali jste si v minulosti nevýhodné půjčky a přemýšlíte, že byste si je přenesli k jiné bance? Chcete jeden splátkový kalendář a nižší měsíční výdaje na splátky? Se zajímavou nabídkou přefinancování půjček přichází ČSOB, která mimo jiného přináší zákazníkům širokou škálu bankovních produktů a služeb.

Sloučení půjček s výhodami

ČSOB Přefinancování půjček je unikátní v tom, že si k této bance můžete přenést několik půjček naráz a ještě k tomu dostat řadu výhod. Sníží se Vám finální měsíční splátka a ušetříte na poplatcích, které musíte platit za každou starou půjčku zvlášť. Navíc můžete požádat o další peníze a dopřát si něco, co jste kvůli splátkám odsunuli najindy.

Předčasné splacení i odklad splátek

Sloučit můžete různé úvěry, kreditky, kontokorenty a další půjčky od bank nebo nebankovních společností. Pokud budete mít peníze nazbyt, můžete půjčku předčasně splatit a tím urychlit celé splácení. Naopak v případě nedostatku peněz si můžete splátky libovolně upravit nebo odložit.

Jak na přefinancování u ČSOB?

Přijde Vám Přefinancování půjček u ČSOB jako dobrá nabídka a rádi byste ji využili? Nejprve podejte žádost v internetovém bankovnictví, na pobočce, telefonicky na bezplatné lince nebo přes smartbanking. Jako klient jiné banky si u svého zaměstnavatele vyžádejte potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce. Po vyhodnocení žádosti Vám banka předloží návrh smlouvy a po jejím podpisu obdržíte peníze obratem na účet.

30 dnů na vrácení půjčky zdarma

ČSOB vyžaduje, abyste si při přefinancování půjček založili jeden z jejích typů běžného účtu pro splácení nové půjčky. Co když ale zjistíte, že Vám půjčka nevyhovuje, ale peníze už máte na účtu? Banka umožnuje půjčku do 30 dnů zdarma vrátit.

Až 600 tisíc korun na 8 let

Přefinancováním půjček u ČSOB získáte jednu půjčku s dobou splatnosti až na 8 let a ve výši od 50 000 do 600 000 Kč. Pro svůj klid si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet a vybrat si jednu ze tří variant. To Vám dodá pocit bezpečí, že při nastání nečekaných životních situacích zvládnete půjčku splácet.

Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů