Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

AXA pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti - AXA pojišťovna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.axa.cz.


13.9.2015

Tato pojišťovna je součástí skupiny AXA, která zahájila činnost v České republice v roce 1998. Předmětem podnikání skupiny AXA je zejména zprostředkovatelská činnost v oblasti smluv penzijního připojištění, pojišťovnictví, stavebního spoření a vydávání platebních karet. Pod tuto skupinu dále patří AXA životní pojišťovna a.s., AXA investiční společnost a.s. a AXA penzijní společnost a.s.

AXA pojišťovna a.s. nabízí svým klientům výhodné pojištění – pojištění bydlení, cestovní pojištění, životní pojištění, úrazové pojištění a pojištění vozidel. Na český trh vstoupila v polovině roku 2008.


Příklad produktů AXA pojišťovny

Dětské investiční životní pojištění Medvídek

Toto pojištění chrání Vaše dítě před nečekanými životními situacemi a zároveň střádá peníze pro vstup do jeho života. Investovat můžete již od 300 Kč měsíčně a můžete získat širokou nabídku pojistné ochrany za zvýhodněné ceny. Navíc máte možnost mimořádných vkladů a výběrů a připojistit sami sebe.

Vaše dítě tímto pojištěním ochráníte pro případ rizik trvalého tělesného poškození následkem úrazu a drobných úrazů. V případě invalidity či úmrtí rodiče toto pojištění nezaniká; pojistné hradí pojišťovna, a to až do doby ukončení pojištění.

Povinné ručení

Sjednat si můžete komplexní pojištění a vybrat si ze tří variant pojistných limitů. Oproti konkurenčním nabídkám jsou sazby vypočítávány podle reálného výkonu motoru, nikoli podle objemu. Při platbě na celý rok dostanete 10 % slevu a získáte bezplatnou 24 hodinovou pomoc v nouzi na cestách. S tímto pojištěním získáte i bezplatné asistenční služby.

Z povinného ručení jsou hrazeny újmy vzniklé ublížením na zdraví nebo usmrcením či škody na majetku poškozených osob. K povinnému ručení je možno sjednat si úrazové připojištění pro řidiče nebo pro všechny osoby přepravované ve vozidle. Připojistit také můžete skla, zavazadla, střet se zvěří nebo živelní připojištění.

Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny:AXA pojišťovna a.s.
Sídlo: Lazarská 13/8 , 120 00 Praha 2
Kontaktní email: info@axa.cz
Web: http://www.axa.cz/