Půjčka 10 000 Kč online "ihned"

Deset tisíc korun - částka, která pro někoho může být záchrana, zvláště pak, když přijde faktura za nedoplatek za elektřinu, porouchá se auto nebo pračka vytopí souseda. Nejen v těchto případech přijde půjčka 10000 "ihned" na účet více než vhod.

Kdo tento úvěr poskytuje? Jaké má parametry? Na co si dát pozor?


Půjčky 10 000 Kč na našem trhu:

 1. Bankovní půjčky

  Bankovní spotřebitelské úvěry - půjčky na cokoliv - mají velmi výhodné úrokové sazby a RPSN, většinou se jedná o půjčky od 20000 Kč. 10 000 Kč můžeme získat například u mBank, AirBank nebo Equa Bank. U dvou posledně zmíněných je možné půjčit si dokonce už od 5000 Kč.

  Příklad: Půjčka od 10.000 Kč od mBank (více na www.mbank.cz/osobni/uvery/)

 2. Kreditní karty a kontokorenty

  Velmi pohodlným a výhodným způsobem, jak si půjčit takovéto nižší částky od banky, je využít kreditní kartu nebo kontokorentní úvěr k běžnému účtu. Takto lze získat dlouhodobou i krátkodobou půjčku na účet ihned poté, co si kreditku nebo kontokorent vyřídíme.

  Příklad: Kreditní karta od MONETA Money bank (Více na www.moneta.cz/lide/karty/kreditni-karty)

 3. Provident a další nebankovní půjčky

  Pokud klient možnost půjčit si v bance nemá – například proto, že má nízký příjem, nebo má negativní zápis v registrech dlužníků, může se obrátit na nebankovní půjčky. Vedle známé půjčky Provident nabízí celá řada nebankovních společností malé krátkodobé půjčky do 10000 Kč, které náleží do segmentu tzv. půjček do výplaty neboli SMS půjček "ihned".

  Příklad: Půjčka Provident od 3.000 Kč. (více na www.provident.cz)

 4. Bleskové SMS půjčky 1000 - 10000 Kč

  V této oblasti jsou nejznámější půjčky jako Ferratum půjčka, Půjčka Everydayplus, Zaplo nebo Emma's Credit. Na rozdíl od Providentu, u kterého lze získat půjčku až na 36 měsíců, se jedná se o krátkodobé půjčky od 1000 zpravidla na 7, 14, 21 nebo 28 či 30 dní - tedy na období "před výplatou". U většiny jsou peníze zasálány na účet, nekdy je ale možná i platba na složenku. Vyznačují se velmi dobrou dostupností - není vyžadováno potvrzení o příjmu a nebývá problémem ani zápis v registru dlužníků. Nevýhodou těchto půjček je pak vysoká cena za půjčené peníze – RPSN jde někdy do desítek i stovek procent.

  Příklad: Půjčka Everyday+ až 35.000 Kč. Více zde.Aktualizováno 14.3.2018Doporučujeme: Máte občanství Slovenské republiky a uvažujete o půjčce? Informace o bankovních i nebankovních půjčkách na Slovensku najdete na stránce Univerzálna-Pôžička.skInfo tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.

Podobné půjčky:
Půjčka 20000 Kč
Půjčky 15000
Půjčka 30000 ihned
Půjčka 50000
Zpět na úvodní stranu »

Reklama

8.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Produkty na trhu

Krátkodobé půjčky

Nejčtenější články

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půčjek (sloučení dluhů).

Nejnovější články