Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky před výplatou 1000 – 10000 Kč

Znají to asi všichni – výplata daleko, ale v peněžence nebo na bankovním účtu ani koruna. Pokud si člověk nechce půjčovat od známých či příbuzných, má možnost využít některou z tzv. sms půjček před výplatou, které jsou poskytovány typicky v rozmezí 1000 - 10000 Kč.

První částka, kterou si u dané společnosti lze půjčit, bývá zpravidla do 5000 Kč, po řádném splacení první půjčky je možné požádat o vyšší částky.

Půjčka až 20.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 20 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Komerční inzerce

SMS půjčka před výplatou - úvěr na 7 - 30 dní

Na nebankovním trhu existuje snad několik desítek společností, které se zabývají půjčováním peněz na krátkodobé období před výplatou. Takto si lze napoprvé půjčit na 7, 14, 21 nebo 30 dní částku v rozmezí 1000 - 5000 Kč, při druhé žádosti se může jednat o půjčku až 10000 Kč. Pro stále klienty je nabízena možnost žádat o úvěr pouhým zasláním SMS zprávy a požádat "ihned" si například až o 15 000 Kč nebo 20 000 Kč. (Proto jsou tyto produkty označovány také jako SMS půjčky před výplatou.)

Rychlá půjčka: první zdarma

Společnosti, které tento typ úvěrů poskytují, "lákají" své klienty na nejrůznější výhody a benefity. Některé dokonce nabízejí zájemcům při první žádosti půjčku před výplatou zdarma - klient si půjčí například 5000 Kč a do 30 dní vrátí jen půjčenou částku a ani o korunu víc. Takovými produkty jsou kupříkladu půjčky Zaplo, ViaSMS nebo Kamali.

Jde to i bez poplatku 1 Kč

Většina malých online půjček požaduje při registraci zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč na svůj bankovní účet. To nejenže žadatele z pochopitelných důvodů obtěžuje, ale také o nějaký čas prodlužuje doby vyřízení úvěru. Zde se opět některé společnosti snaží svým klientům vyjít vstříc a zaslání registračního poplatku nepožadují. Mezi jinými jsou to Crediton, Ferratum nebo Půjčkomat.

Půjčka bez doložení příjmů

Krátkodobé okamžité úvěry se vyznačují zejména minimem "papírování" - u mnohých poskytovatelů stačí zájemci vyplnit online registrační formulář, kde uvede své osobní údaje, výši své výplaty a přibližné měsíční výdaje. Potvrzení o příjmech nemusí být požadováno, zpravidla stačí zaslat naskenovanou kopii občanského průkazu. Některé z těchto produktů jsou dostupné i žadatelům, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků.

Mohou žádat i ženy na mateřské?

Vzhledem k tomu, že se u tohoto typu úvěrů půjčuje poměrně nízká částka na krátkou dobu, je u některých společností možné, že půjčku dostane i například student, který má nepravidelné příjmy z brigád, důchodce nebo žena na mateřské dovolené. Každopádně poskytovatel úvěru má ze zákona povinnost řádně prověřit schopnost klienta půjčku splácet.

Bankovní či nebankovní půjčku?

Nebankovní půjčky jsou obecně rychlejší a dosupnější než bankovní úvěry. Pokud ale klient splňuje základní podmínky pro přidělení bankovní půjčky - má pravidelný prokazatelný příjem a čisté registry - měl by volit na prvním místě raději půjčku bankovní. Je levnější a bezpečnější.

Pokud ale má zájemce o půjčku bonitu nižší a má dojem, že by v bance nepochodil, může se obrátit na některou z prověřených nebankovních společností. Zde lze získat půjčku rychleji a bez velkého "papírování", je ale nutno počítat s tím, že rychlost a dostupnost půjčky je vykoupena vyššími úroky a poplatky.

Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.

Podobné půjčky:
SMS půjčka 2000
Půjčka 2000 ihned na účet
Rychlé půjčky do 5000 Kč
Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Půjčky před výplatou

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články