Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
 • Informace pro spotřebitele:
 • Půjčky a úvěry
 • Spoření a investice

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí všem

14.2.2020 Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, dnes najdeme zejména u menších nebankovních společností. Vedle malých půjček do 10.000 Kč se v poslední době objevují i dostupné půjčky až 50.000 korun, které se obejdou bez zdlouhavých formalit.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 20 000 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Placená inzerce

Pokud člověk chce, aby jeho šance na získání půjčky byla co nejlepší, měl by se obracet raději právě na menší prověřené nebankovní společnosti. Má-li žadatel nízký příjem nebo už splácí další půjčky, u větších nebankovních společností pravděpodobně nepochodí. Malé půjčky nemají ale nároky tak vysoké a mohou být v tomto případě pomocnou rukou. Tolik si nepotrpí na formality a často jsou tolerantní i k registrům dlužníků.

 1. Nebankovní půjčky před výplatou (nižší částky)

  Problém s papírovým dokladem o příjmech, případně s registry, nebývá u úvěrů typu nebankovní půjčka před výplatou. Pokud zájemce hledá nebankovní půjčky dostupné i lidem s nízkými příjmy nebo se záznamem v registrech dlužníků, je vhodné se zaměřit hlavně na tuto oblast nebankovního trhu.

  Nebankovní půjčky do výplaty jsou poskytovány ve výši do 5 000 Kč, při opakovaných žádostech do 10 000 Kč případně až do 20 000 Kč. Samozřejmostí je rychlé vyřízení a minimum formalit - není potřeba prokazovat se papírovým potvrzením o příjmech. Dokonce u částek do 5 000 Kč za rok není ani potřeba podepisovat papírovou smlouvu. Příkladem takovéto půjčky je například Půjčkomat.cz

 2. Nebankovní půjčky pro všechny (střední částky)

  Pro ty, kdo potřebují vyšší částky - například 10 000, 20 000 nebo 50 000 a nejsou si jistí, jestli v bance nebo u větších nebankovních firem pochodí, jsou na trhu půjčky, které se zaměřují na tento úvěrový segment. Jako příklad můžeme uvést nebankovní půjčku EverydayPlus.

  EverydayPlus nabízí až 50.000 Kč se splatností až 80 měsíců. Vyřízení je velmi jednoduché. Postačí vyplnit online žádost, zbytek s žadatelem dohodnou pracovníci firmy. Žádat je možné nepřetržitě. Více informací je možné nalézt na EverydayPlus.cz

 3. Nebankovní americké hypotéky (vyšší částky)

  Ten, kdo je majitelem bytu, domu či pozemku, má možnost půjčit si výhodně až stovky tisíc Kč, a to prostřednictvím produktu nebankovní americká hypotéka.

  Oproti zástavě nemovitosti nebankovní společnost půjčí velmi výhodnou půjčku se splatností až 20 let. Peníze je možné využít na cokoliv - koupi auta, splacení dluhů i třeba vypořádání exekuce. Informace o amerických hypotékách jsou dostupné například na této stránce.


(aktualizováno)

Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články