Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí všem

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


27.4.2013

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, dnes najdeme zejména u menších nebankovních společností. Vedle malých půček do 10.000 Kč se v poslední době objevují i dostupné půjčky až 50.000 korun, které se obejdou bez zdlouhavých formalit:


Pokud chcete, aby Vaše šance na získání půjčky byla co nejlepší, obracejte se raději právě na menší prověřené nebankovní společnosti. Máte-li nízký či špatně doložitelný příjem nebo už splácíte další půjčky, u větších nebankovních společností pravděpodobně nepochodíte. Ty malé Vám ale rády podají pomocnou ruku. Tolik si nepotrpí na formality a jsou tolerantní i k registrům dlužníků.

 1. Nebankovní půjčky před výplatou (nižší částky)

  Problém s dokladem příjmů, případně s registry nebývá u úvěrů typu nebankovní půjčka před výplatou. Pokud hledáme nebankovní půjčky dostupné opravdu i lidem s nízkými příjmy nebo se záznamem v registrech dlužníků, měli bychom se zaměřit hlavně na tuto oblast nebankovního trhu.

  Nebankovní půjčky do výplaty jsou poskytovány ve výši do 5000 Kč, při opakovaných žádostech do 10000 Kč případně až do 20000 Kč. Samozřejmostí je rychlé vyřízení a žádné zbytečné formality - není potřeba prokazovat se žádnými doklady ani potvrzeními. Dokonce u částek do 5000 Kč za rok není ani potřeba podepisovat smlouvu. Příkladem takovéto půjčky je například Půjčkomat.cz

 2. Půjčka bez příjmů do 15 minut

  Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
  Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

  Placená inzerce
 3. Nebankovní půjčky pro všechny (střední částky)

  Pokud potřebujete vyšší částky - například 10000, 20000 nebo 50000 a máte nízký příjem či záznam v registrech, můžete se obrátit na nebankovní společnosti, které se zaměřují právě na tento typ klientů. Jako příklad můžeme uvést nebankovní půjčku Zaimo.

  Také u půjčky Aasa, zpravidla není potřeba dokládat výši příjmu. Tato půjčka nabízí 30.000 až 50.000 Kč se splatností 3 až 36 měsíců. Vyřízení je velmi jednoduché. Postačí vyplnit online žádost, o zbytek se postarají pracovníci firmy. Žádat je možné nepřetržitě. Podrobnosti naleznete na Aasa.cz.

 4. Nebankovní americké hypotéky (vyšší částky)

  Jste-li majitelem bytu, domu či pozemku, máte možnost půjčit si výhodně až stovky tisíc Kč, a to prostřednictvím produktu nebankovní americká hypotéka.

  Oproti zástavě nemovitosti Vám nebankovní společnost půjčí velmi výhodnou půjčku se splatností až 20 let. Peníze pak můžete využít na cokoliv - koupi auta, splacení dluhů i třeba vypořádání exekuce. Americkou hypotéku si můžete vybrat na této stránce.Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

8.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Podvodné půjčky
Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům? Dozvíte se zde.

Všechny články »

Nejčtenější články

Nejnovější články