Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí všem

24.6.2015

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, dnes najdeme zejména u menších nebankovních společností. Vedle malých půjček do 10.000 Kč se v poslední době objevují i dostupné půjčky až 50.000 korun, které se obejdou bez zdlouhavých formalit.


Pokud člověk chce, aby jeho šance na získání půjčky byla co nejlepší, měl by se obracet raději právě na menší prověřené nebankovní společnosti. Má-li žadatel nízký příjem nebo už splácí další půjčky, u větších nebankovních společností pravděpodobně nepochodí. Malé půjčky nemají ale nároky tak vysoké a mohou být v tomto případě pomocnou rukou. Tolik si nepotrpí na formality a často jsou tolerantní i k registrům dlužníků.

 1. Nebankovní půjčky před výplatou (nižší částky)

  Problém s papírovým dokladem o příjmech, případně s registry, nebývá u úvěrů typu nebankovní půjčka před výplatou. Pokud zájemce hledá nebankovní půjčky dostupné i lidem s nízkými příjmy nebo se záznamem v registrech dlužníků, je vhodné se zaměřit hlavně na tuto oblast nebankovního trhu.

  Nebankovní půjčky do výplaty jsou poskytovány ve výši do 5000 Kč, při opakovaných žádostech do 10000 Kč případně až do 20000 Kč. Samozřejmostí je rychlé vyřízení a minimum formalit - není potřeba prokazovat se papírovým potvrzením o příjmech. Dokonce u částek do 5000 Kč za rok není ani potřeba podepisovat papírovou smlouvu. Příkladem takovéto půjčky je například Půjčkomat.cz

 2. Půjčka bez příjmů do 15 minut

  Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
  Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 4500 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

  Placená inzerce
 3. Nebankovní půjčky pro všechny (střední částky)

  Pro ty, kdo potřebují vyšší částky - například 10000, 20000 nebo 50000 a nejsou si jistí, jestli v bance nebo u větších nebankovních firem pochodí, jsou na trhu půjčky, které se zaměřují na tento úvěrový segment. Jako příklad můžeme uvést nebankovní půjčku Zaimo nebo Aasa.

  Půjčka Aasa nabízí 30.000 až 50.000 Kč se splatností 3 až 36 měsíců. Vyřízení je velmi jednoduché. Postačí vyplnit online žádost, zbytek s žadatelem dohodnou pracovníci firmy. Žádat je možné nepřetržitě. Více informací je možné nalézt na Aasa.cz.

 4. Nebankovní americké hypotéky (vyšší částky)

  Ten, kdo je majitelem bytu, domu či pozemku, má možnost půjčit si výhodně až stovky tisíc Kč, a to prostřednictvím produktu nebankovní americká hypotéka.

  Oproti zástavě nemovitosti nebankovní společnost půjčí velmi výhodnou půjčku se splatností až 20 let. Peníze je možné využít na cokoliv - koupi auta, splacení dluhů i třeba vypořádání exekuce. Informace o amerických hypotékách jsou dostupné například na této stránce.


Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

8.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Nejčtenější články

Nejnovější články