Dnes je úterý 10.prosinec, svátek má Julie
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky na ruku - peníze ihned, i bez registrů

3.4.2019 Půjčky na ruku, jak jsou hotovostní půjčky často označovány, mohou zajistit peníze velmi rychle, bez nutnosti bankovního převodu. Kdo tyto půjčky nabízí a za jakých podmínek?

Není asi příliš velkým překvapením, že půjčky v hotovosti najdeme v nebankovní části finančního trhu. Banka půjčuje výhradně převodem na účet, nebankovní společnosti jsou ochotny finanční prostředky poskytnout i bez převodu na účet.

Peníze může žadatel získat těmito způsoby:

  • 1. Osobním předáním
  • 2. Poštovní složenkou
  • 3. Na benzínce, "v trafice"

1.Osobní předání: půjčka ještě dnes - i o víkendu

V kategorii hotovostních úvěrů najdeme například půjčku společnosti Provident, která svým klientům nabízí od 3000 až do 90 000 Kč se splatností 3 - 24 měsíců. Poté, co si žadatel požádá o úvěr online přes internet, přijde za ním smluvní pracovník Providentu až domů a vše s ním vyřídí. A to i o víkendu. Jako doklad o příjmu stačí výpis z bankovního účtu, dále je potřeba doložit doklad totožnosti a doklad o trvalém pobytu v ČR (například nájemní smlouvu).

Cizinci si pak musí připravit i povolení k trvalému pobytu na území ČR. Peníze jsou vypláceny do 15 minut od schválení žádosti (více na https://www.provident.cz/pujcka/pujcka-na-ruku).

2. Půjčka na složenku

Další možností k získání úvěru bez využití účtu je zaslání peněz přes poštovní složenku. To je možné například u společnosti Ferratum. Zde si lze půjčit od 500 do 80000 Kč (dle částky a způsobu splácení jsou k dispozici produkty Ferratum Credit, Ferratum Micro, Ferratum Plus - více na https://www.ferratum.cz/pujcka-v-hotovosti).

Obecnou nevýhodou půjčky na složenku je fakt, že doručení poštovní poukázky trvá několik dní (až 4 dny). Pokud chce zákazník peníze rychle, bude možná lepší využít půjčku ihned na účet3. Peníze na benzínce či "v trafice"

Některé společnosti poskytují možnost vyzvednutí peněz v provozovnách svých smluvních partnerů. Peníze tak lze osobně vyzvednout prakticky ihned po schválení žádosti. Společnost CreditPortal poskytuje půjčku 500 až 30 000 na 5-30 dní a klienti si mohou pro schválenou částku přijít či přijet na některou z benzínových stanic sítě EuroOil. Vyplacení půjčky Zaplo je zase možné v síti prodejen GECO.

Půjčka na ruku bez registru

Dodejme ještě, že hotovost lze získat i s u americké hypotéky (půjčky se zástavou nemovitosti) Acema. Zde jsou půjčovány částky 100 000 - 2 000 000 Kč a při podpisu smlouvy lze 30 000 Kč převzít v hotovosti. Díky tomu, že je půjčka Acema zajištěna nemovitostí, může být tolerantnější k bonitě klienta a obejde se tak bez kontroly registrů.


Půjčky od soukromníků na směnku jsou již minulostí

V oblasti hotovostních půjček byly v minulosti velmi rozšířené půjčky na směnku od soukromých osob. Od 1.12.2016 - poté, co vstoupila v platnost novela Zákona o spotřebitelském úvěru, stojí mimo zákon jak soukromé půjčování za úrok, tak využití směnky.(Aktualizováno)


Info: Pro občany Slovenské republiky jsme připravili informační web Univerzálna-Pôžička.sk - najdete zde informace ze světa bankovních i nebankovních online půjček a úvěrů od slovenských finančních společností.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

8.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články