Dnes je pátek 15.únor, svátek má Jiřina
  • Informace pro spotřebitele
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Hotovostní půjčka - ihned na ruku

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


22.3.2014

Získat peníze v hotovosti a rychle může někdy vypadat jako neřešitelný problém. Půjčovat si od přátel a známých není vždy spolehlivým řešením. Když jsou peníze opravdu potřeba, mnoho známých zapomíná na staré kamarádství.

Naštěstí existují takové půjčky, které Vám půjčí ihned a na ruku a vyřeší Váš akutní finanční problém.

Přesné podmínky

Půjčení peněz v hotovosti je možné až do částky 99.999 Kč. Omezení pro tyto transakce ovšem postačuje na běžnou a solidní půjčku. Většinou je potřeba mít hotovost do několika tisíc korun, a proto není nutné žádné zajištění nebo ručení třetí osobou. Půjčka ihned na ruku okamžitě vyřeší jakkoliv komlikovanou situaci.

Okamžitá potřeba peněz

Občas se člověk dostane do tísnivé situace, ze které si bez peněz neví rady. Objednání nábytku, stěhování, oprava rozvodů vody nebo elektřiny, při kterých se ihned platí, mohou způsobit značné potíže. Představa, že na ulici čeká stěhovací služba nebo se vykládá objednané zboží a vy se dohadujete o zaplacení, posloucháte výhrůžky a nadávky, na klidu nepřidá. Mnoho lidí rezignuje, a buď zboží nepřevezme, nebo se zaváže zaplatit značné náklady. Přitom peníze můžete mít rychle a bez problémů.

Peníze na ruku

Na získání půjčky na ruku nepotřebujete žádný dlouhý čas ani rozmýšlení. Stačí, že půl hodiny před placením zavoláte nebo si tuto službu objednáte. Peníze můžete totiž dostat v hotovosti až domů. Jen si správně vybrat. Některé nebankovní společnosti vám hotovost vyplatí přímou u vás doma. Nejste omezeni vyplňováním dotazníků, formulářů ani zajišťováním závazku. Tím, že peníze dostanete do ruky doma, plně ručíte za poskytnutou půjčku.

Spolehlivé řešení

Produkt půjčky ihned na ruku vás zajistí vždy penězi. Nikdy nebudete v situaci, že nemáte na zaplacení a těžce vysvětlujete svoji situaci. Přitom na ruku během několika minut můžete dostat dostatečnou hotovost, aby žádné problémy nevznikly. Tím si zajistíte vždy platební schopnost a zabráníte mnoha problémům. Půjčíte si totiž rychle a s neuvěřitelnou spolehlivostí.Info: Pro občany Slovenské republiky jsme připravili informační web Univerzálna-Pôžička.sk - najdete zde informace ze světa bankovních i nebankovních online půjček a úvěrů od slovenských finančních společností.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

30.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
8.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Překlenovací úvěr místo hypotéky?
Výhody a nevýhody překlenovacího úvěru ve srovnání s hypotékou – více zde.

Všechny články »

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články