Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka do výplaty ihned

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


28.7.2013

Také někdy sníte o tom, že máte dostatek peněz a nemusíte už počítat každou korunu? Dnešní doba nabízí nevídané možnosti, avšak pro většinu lidí není jednoduché si nadstandardní a někdy ani běžné věci dovolit.

Jestliže dlouhodobě nevycházíte s penězi do výplatního dne, může se stát půjčka do výplaty řešením.

Firmě, která peníze půjčuje přeplatíte během několika dnů až několik měsíců průměrně 20-50% navíc. Je tedy zřejmé, že rychlá půjčka do výplaty na účet není možné brát jako pravidelné řešení problému s nedostatkem financí před výplatou.


Rychlá půjčka do výplaty - peníze ihned

Doménou půjčky do výplaty je rychlost. Na tyto půjčky se specializuje v Česku více firem. Proces poskytnutí úvěru bývá firmami zjednodušován tak aby zabral zájemci i firmě co nejméně času. Můžete se tedy setkat v praxi s SMS půjčkami a nebo rychlými půjčkami na účet s online objednáním. Po schválení trvajícím většinou do 24 hodin v pracovní dny jsou půjčky před výplatou na účet převedeny během 48 hodin. Záleží ovšem také na tom jestli máte bankovní účet u stejné banky jako firma. Mezibankovní převody totiž trvají asi 48 hodin a tuto dobu firma nemůže ovlivnit, jelikož toto omezení je na straně bank.

Přehledná a jednoduchá nabídka

Většina stránek, které mají v nabídce rychlou půjčku do výplaty na účet, má své internetové stránky pěkně strukturované a velmi přehledné. Mnohdy si můžete snadno nastavit kolik Kč si chcete vypůjčit a za jak dlouho splatíte částku. Většinou platí že čím delší je splácení, tím více peněz zaplatíte.

U tohoto druhu půjček je možné si většinou půjčit již od několika set korun až do přibližně 15000 korun. Pokud vyžadujete více peněz, najdete i odpovídající firmy, které vám pak splátky rozloží i na delší dobu.

Půjčka bez 1 Kč

Většina poskytovatelů půjček na pokrytí nečekaných nákladů před výplatou vyžaduje při žádosti zaslání poplatku 1 Kč pro ověření čísla bankovního účtu žadatele. Ti, kterým je tento krok "proti srsti" mohou využít některou z půjček, která se bez ověřovací platby obejde. Takovým produktem je například půjčka Crediton.

Crediton

S půjčkou Crediton je možné si vypůjčit 500 až 20 000 Kč. První půjčka se poskytuje ve výši až 4 000 Kč se splatností až 30 dní. Opakovaná půjčka může být až 20 000 Kč se splatností až 40 dní. Sice není nutno dokládat příjem ani není nutno zasílat ověřovací poplatek 1 Kč, ale prověřují se registry dlužníků. Schválení žádosti trvá do 30 minut od odeslání žádosti.Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »

Půjčky před výplatou

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Reklama

30.000 Kč na 30 dní

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články