Půjčka 100000 - jde to i bez příjmu a registru

Těm, kteří se chystají koupit nové nebo starší auto, rekonstruují byt či dům nebo pořizují vybavení domácnosti, se může hodit půjčka 100 000 Kč. Podívejme se, jak vypadá nabídka na trhu, kdo tyto úvěry nabízí a zda je možné půjčku z této kategorie získat i bez dokládání příjmů či s negativním záznamem v registrech dlužníků.


Bankovní půjčka 100000 Kč

Pokud má žadatel pravidelný příjem a neměl v minulosti problémy se splácením jiných úvěrů, může bez obav vyrazit pro stotisícovou půjčku do banky. Bankovní půjčky oproti nebankovním mají řadu výhod - nízkou úrokovou sazbu a RPSN, záruku solidního jednání, přehlednou smlouvu. V případě půjčky na auto, motorku nebo vybavení domácnosti je řada bank schopna nabídnou účelovou půjčku, která je ještě výhodnější než půjčka neúčelová.

Nevýhody bankovních půjček

Je ale nutno říci, že bankovní půjčky mají také svá omezení. Vyřizování půjčky může zabrat i několik dní, některé banky vyžadují zřízení běžného účtu a například u účelové půjčky na auto je nutné uložit velký technický průkaz po celou dobu trvání závazku v bance.

100000 ihned a bez čekání

Ten, kdo na peníze spěchá nebo nemá špatně prokazatelné příjmy, bude muset svou pozornost směřovat k půjčkám nebankovním. Jsou o poznání rychlejší a dostupnější než půjčky bankovní a půjčka 100000 "ihned" zde nepředstavuje žádný problém. Na druhou stranu zde existují jistá rizika - zejména u menších neznámých nebankovních společností je potřeba být na velkém pozoru.

Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou PŮJČKU 100 000 Kč hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete půjčit 100 000,- i více
za minimální měsíční splátku – žádejte online zde.

Inzerce našich partnerů

Půjčky s ručením nemovitostí

Pro zájemce o úvěr, kteří mají ve svém vlastnictví nemovitost, kterou mohou dát do zástavy, existuje možnost získat půjčku 100 tisíc velmi snadno, rychle a levně. Řada bank i nebankovních společností totiž poskytuje tzv. americké hypotéky – půjčky na cokoliv s ručením nemovitostí. Žadatel dá svou nemovitost do zástavy věřitelské společnosti a může získat půjčku s velmi výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti (až 10, 20 nebo i 30 let) s využitím na cokoliv.

Bez doložení příjmů a bez registru

Právě nebankovní americké hypotéky umožní získat půjčku v řádech statisíců i těm, kdo mají nepravidelný nebo obtížně prokazatelný příjem, případně měli dříve problém se splácením jiných úvěrů a jako "památku" mají v registrech negativní záznam. V každém případě je zde ale nutno být na pozoru - čím snadnější je získání půjčky tím větší bývají rizika. U půjček s ručením nemovitostí hrozí zejména ztráta vlastního bydlení v případě nesplácení úvěru.


Aktualizováno 10.11.2018Info tip: Bankovní půjčka bývá neúčelová a umožňuje tak financovat například nákup domácích spotřebičů, ale třeba také koupi automobilu. Více informací se dozvíte online zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Nejčtenější články

Nejnovější články