Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

SMS půjčky na bankovní účet - první půjčka zdarma

Rostoucí konkurence a snaha nalákat zákazníky na nové výhody a bonusy je v poslední době znát i v oblasti SMS půjček. Vedle zvyšující se částky, kterou si lze půjčit a prodlužující se době splatnosti se nezřídka setkáváme i s možností získat u SMS půjčky na účet první zdarma.

Kdo takovýto úvěr nabízí a za jakých podmínek? Pojďme se na to podívat podrobněji.

Ferratum půjčka

Některé společnosti poskytují první půjčku zdarma v rámci časově omezených akcí nebo při určitých parametrech půjčku. Například půjčku Ferratum lze zdarma získat při půjčce až 9000 Kč na dobu až 45 dní. Pokud žadatel potřebuje vyšší částku - například 10000 Kč, bude již muset poplatek za půjčení peněz uhradit.

Půjčka 7

U (Půjčky 7) si běžně člověk může vypůjčit 1000 až 15000 Kč na dobu 7 - 28 dní. Pokud zájemci o půjčku bude stačit částka do 7000 Kč, může tuto částku získat bez poplatku - zdarma. Vyšší částky jsou již opět zpoplatněny dle ceníku společnosti.

Půjčka Zaplo

Asi nejlepší podmínky mezi půjčkami zdarma nabízí půjčka Zaplo. Ta má již dlouhou dobu první půjčku zdarma jako hlavní lákadlo na nové zákazníky. A tak nepřekvapí, že se Zaplo půjčkou je možno získat jakoukoliv částku mezi 1000 a 8000 se splatností mezi 7 - 30 dny zcela bez poplatků. Pokud klient bude potřebovat větší obnost, může si napodruhé zažádat až o 30000 Kč. Tento úvěr již ale bude zpoplatněn.

Na co je potřeba pamatovat

Většina SMS půjček se obejde bez velkých formalit a tak získání půjčky zdarma je velice jednoduché a rychlé. Je nutno ale mít na paměti, že při jakékoliv prodlevě se splácením oproti dohodnuté době splatnosti již mohou nastoupit sankce a poplatky. Je proto důležité půjčku řádně a v termínu splatit. Také je potřeba pamatovat na to, že další půjčky jsou samozřejmě zpoplatněny standardními poplatky.


Aktualizováno 2.4.2018Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Související témata:
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčka 1000 ihned na účet
SMS půjčky

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články