Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Expo Půjčka

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Expo půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Expo půjčce a žádost naleznete na www.expobank.cz


22.10.2015

Většina žadatelů o úvěr dává přednost neúčelovým půjčkám, u nichž nemusí uvádět, na co peníze využili. Tyto půjčky najdete v nabídkách předních bank a jejich podmínky jsou stále výhodnější.

Pozadu rozhodně nezůstává Expobank s úvěrovým produktem Expo Půjčka až do výše půl milionu korun, která se řadí mezi nejrychlejší bankovní půjčky.

Možnosti, jak půjčku sjednat

Na rozdíl od jiných bank, s Expo Půjčkou není spojena povinnost zřídit si bankovní účet u Expobank. Pokud nemáte ve svém okolí pobočku této banky, můžete požádat o peníze vyplněním online žádosti, osobně na pobočce nebo zavoláním na bezplatnou linku, kde se okamžitě dozvíte, kolik Vám banka půjčí a za jakých podmínek. Smlouvu podepisujete na osobní schůzce s bankéřem na Vámi určeném místě.

Půl milionu až na pět let

Expo Půjčka je Vám dostupná od výše 50 000 Kč až do 500 000 Kč za výhodnou úrokovou sazbu. Doba splatnosti je volitelná, a to od 12 do 60 měsíců a její délku si stanovíte sami. Při žádosti nejvyšší možné částky nepotřebujete ručitele ani zajištění. Tento úvěr představuje jednoduché finanční řešení pro zaplacení služeb nebo nákup produktů, ať už jde o elektroniku, automobil, investici do bydlení nebo zájezd do exotické destinace.

Pojištění se vyplatí

Peněžní prostředky můžete očekávat na účtu do 48 hodin od předání všech podkladů pro schválení žádosti o půjčku. Ti, kdo vlastní účet u Expobank, je obdrží takřka okamžitě. Měsíční splátky ale pro řadu lidí znamenají větší finanční zátěž a mohou značně zatížit rodinný rozpočet, pokud přijdou o jistotu příjmu. Chraňte se proto pojištěním pro případ invalidity, pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání a úmrtí.

Bez zbytečného dokladování

Expo Půjčka klade na žadatele minimální požadavky a dosáhne na ni většina klientů ve věku nad 18 let, kteří řádně vyplní žádost a doloží dva doklady totožnosti a příjem pro ověření bonity, jehož minimální výše musí dosahovat 10 000. Po splnění těchto podmínek nic nebrání v tom, aby banka schválila Vaši žádost o úvěr.

Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů