Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Pojišťovna Kooperativa a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Pojišťovna Kooperativa a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.koop.cz.


30.10.2015

Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group byla založena v roce 1991 a v současnosti je druhou největší pojišťovnou na našem trhu. Tato univerzální pojišťovna nabízí standardní druhy pojištění občanům, firmám, velkým korporacím, obcím a městům.

Pojištění je chráněno tzv. zajistnými programy. Při mimořádně velké škodě, včetně katastrofických událostí, pojišťovna zaručuje jejich řádné vypořádání, protože spolupracuje se světovými zajišťovnami (např. Swiss Re či Munich Re).


Jaké druhy pojištění Kooperativa pojišťovna nabízí?

Vybrat si můžete z řady produktů: pojišťovna nabízí pojištění osob, vozidel, cestovní pojištění, pojištění majetku občanů, pojištění malých a středních podnikatelů, pojištění průmyslu a podnikatelů, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli, zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnavatele, pojištění odpovědnosti za škodu manažerů obchodních společností či program pro pojištění měst a obcí.


Zajímavé produkty Kooperativa pojišťovny

Životní pojištění PERSPEKTIVA

Tento variabilní produkt nabízí vysoké zhodnocení vložených investic a nadstandardní pojistnou ochranou pro celou rodinu. Smlouvu si můžete kdykoliv přizpůsobit podle své životní situace. Pojištěni jste pro případ dožití se stanoveného věku či dřívější smrti. K tomuto základnímu pojištění si můžete sjednat další riziková pojištění. Finanční prostředky máte možnost čerpat během trvání pojištění. Na konci pojištění dostanete za bezeškodní průběh prémie.

Havarijní pojištění

Máte možnost zvolit si ta rizika, která Vaše vozidlo nejvíce ohrožují. Jedná se zejména o odcizení, živelné pohromy, vandalismus či sezónní havárie (to je určeno pro motocykly). Bonus z povinného ručení si můžete převést do havarijního pojištění. K tomuto pojištění můžete získat až 20 % slevu na riziko odcizení při nadstandardním zabezpečení vozidla.


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny:Kooperativa pojišťovna, a.s.
Sídlo: Brněnská 634, 664 42 Modřice
Kontaktní email: info@koop.cz.
Web: http://www.koop.cz/