Dnes je pondělí 2.říjen, svátek má Olívie
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Era půjčka

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Era půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Era půjčce a žádost naleznete na www.erapujcka.cz


15.4.2013

Půjčení peněz pro osobní potřebu by mělo být jednoduché a přehledné. Zákazník musí mít vždy jasno o splátkách a vědět, že nezaplatí nějaké další náklady. Protože každá koruna a poplatek nakonec zvýší půjčku o značnou částku.

Era půjčka od Poštovní spořitelny je přesně takovou půjčkou.

Rychlé řešení

Ke koupi spotřebičů, techniky nebo vybavení můžete využít kvalitní úvěr s přehlednými splátkami a nízkým úrokem. Až 600.000 Kč se dá zajistit posláním online dotazníku bez sdělování účelu. Poštovní spořitelna umožňuje získání peněz pro stávající i nové klienty a nepodmiňuje získání žádnými zvláštními podmínkami. Peníze můžete mít na účtu za několik hodin od schválení.

Konsolidace půjček

Era půjčka od Poštovní spořitelny je řešením nejen pro půjčení peněz, ale také pro předchozí závazky. Pokud dlužíte a těžce se vám splácejí závazky, přejděte tam, kde je úvěr levný a pohodlný s nízkým úrokem. Získáte tak možnost solidního zdroje, který vám ušetří tisíce korun a nepřeplatíte žádnou částku navíc. Proti konkurenci je Era půjčka od Poštovní spořitelny levnou a přehlednou záležitostí při potřebě peněz.

Era hypotéka

Ani milionové úvěry nejsou pro tuto půjčku žádným problémem. Era půčka od Poštovní spořitelny se poskytuje také jako zajímavý a výhodný hypoteční úvěr. Sjednat si můžete zcela novou Era hypotéku nebo využít konce fixace u stávající banky a přejít za lepším. Era hypotéka vám nabídne levný úvěr, který můžete splácet různým způsobem a bez dalších měsíčních poplatků. Dlouhodobé úvěry bez dalších nákladů podstatně zlevňují původní zdroj peněz. Úspora na několika stokorunách měsíčně dělá za 30 let desetitisíce korun, které byste jinak museli zaplatit a místo svobodného využití je poslat bance.

Era je výhodná a levná

Dlouhodobé financování je velkou předností této půjčky. K tomu silný bankovní ústav, který umožní vlastní stanovení částky splátky, a máte po starostech. Můžete začít podnikat, rozjet byznys nebo se prostě dobře bavit na dovolené. Era půjčka od Poštovní spořitelny je výhodná i pro pořízení domu nebo bytu a na dlouhou dobu splácení, protože je levná a trvale zajišťuje stejné podmínky a zacházení. Využití Era půjčky tak přináší nejen finanční radosti.Podobné půjčky:
Air bank půjčka
Půjčka České spořitelny
MONETA Money Bank půjčka
Půjčka Zuno
Zpět na úvodní stranu »


Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů